Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit jelentsen ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
Nem ebbe a kategóriába tartozik,de máshova nem tudtam irni.Mit jelent az,ha egy srác aztmondja barátkozni akar igy meg ugy,néha ennek a jeleit is adja, máskor viszont egyáltalán nem úgy tűnik mintha tényleg ezt akarná? Ez azt jelenti hogy valójában nem akar semmi barátságot és nem meri megmondani, vagy más állhat a hátterében?

2012. aug. 3. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez sokban függ az életkortól is és a személytől.

Szerintem barátkozni.

2012. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor én vagyok ennyire elcseszett,hogy számomra a barátság kicsit szorosabb kötelék mint a sima haverság? Mert pl akkor több jelnek kellene lennie,nem csak haverság szerű.
2012. aug. 3. 19:16
 3/6 ASOT ***** válasza:

Hezitál!


Vagy azon, hogy nem akar a barátod lenni hanem a párod a társad a szerelmed ha úgy érthetőbb.


Avagy semmit sem akar tőled mert rádunt vagy csak egyszerűen nem kellesz neki barátnak sem.

2012. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Foglalt vagyok,tehát ezt nem akarja. Csak azon vagyok már régóta kiakadva, hogy ha nem akar barátkozni,nem kell húzni a másik agyát,hanem feketén fehéren megmondani.
2012. aug. 3. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
a barátság mindig haverságból nővi ki magát... idővel
2012. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

jajj istenem!

Figyelj ide drága kérdező!

Az hogy van párod az nem jelenti azt, hogy ő nem is akarna többet!

Ez nem érdekes! Attól hogy azt mondja h tündik vagytok együtt meg tiszteletben tartja meg sosem kavarna be...noss az nem jelenti azt, hogy valóban nem akarna többet!


DE! Mivel van pasid és szerintem rájött h valóban best-friend-nél nem lenne több ezért nem tudja mit tegyen.

2012. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!