Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és sokszor emberek között még beszélgetni sem tudok. Mindig csak próbálok erőlködve válaszolni. Soha nem tudtam senkivel úgy igazán elbeszélgetni és önbizalom hiányos vagyok. Nem értem miért van ez. Nem hinném hogy a külsőmmel van baj, mert sok lány barátom mondtam már hogy helyes vagyok. Nem vagyok kövér sem, de az is igaz hogy izmos sem. Ezen kívül gitározok már több mint másfél éve és mindenki azt mondja hogy jól játszok. Szoktam edzeni is, van itthon kondigép, igaz még csak kb 1 hónapja kezdtem el rendszeresen használni. A számítógép előtt töltött időm körülbelül annyi mint amennyi időt egy átlagos tinédzser tölt el az internet előtt. Barátaim is vannak és minden hétvégén bulizunk. Tegnap is voltunk egy helyen, ahol sok korombeli fiatal volt. Egyáltalán nem tudtam el lazulni és beszélgetni úgy mint mások. Lehet hogy most viccesen fog hangzani, de amikor a városban sétálok, tökmindegy hogy egyedül vagy valakivel, sokszor feszült vagyok kicsit és mintha azon izgulnék, nehogy belém kössenek.

2012. aug. 4. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne sz*r ha 16 évesen képes lennél tagoltan leírni a gondolataidat, végig sem olvastam.
2012. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A lecseszés helyett inkább segíts! :)
2012. aug. 4. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Majd megnősz!
2012. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2012. aug. 4. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Szociális fóbia? Nálam is ez a helyzet, csak én nő vagyok. A jó egyébként, hogy vannak barátaid, és elfogadnak, szeretnek, meg azt is látom, hogy lekötöd magad jó dolgokkal, mint egy átlag kamasz. :)

Figyelj, vannak csendesebb, meg hangosabb emberek, ez alapjában véve nem baj. Gondolj arra társaságban, hogy senki nem várja el tőled, hogy mindig beszélgess, egyedül te várod ezt magadtól. Nem kell annyit törődni mások véleményével.

2012. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is, ha kimegyek utcára folyton tartok én is, hogy belém kötnek vagy beszólnak a külsőmmel kapcsolatban, mert én nekem a legnagyobb problémám, hogy rondnáak tartom magam, annak ellenére, hogy már több lány is jelezte, hogy helyes vagyok, de én nem hiszem el, pedig olyan is volt, hogy lány utánam fordult vissza az utcán, de én mindenre csak kifogásokat gyártok, hogy biztos csak azért bámult meg, mert ilyen ronda srácot sem látott még.

Szóval én megértelek, valami hasonló probléma van nálam is. A suliban nem tudok ellazulni, a lányok előtt meg különösen félénk, gátlásos leszek. Nem merek kezdeményezni sem, mert egyrészt nem tartom esélyesnek magam a külsőm miatt, másrészt félek, hogy sok ember mit gondol rólam,ha látja, hogy égek be. Egyedül akkor mertem lányt megszólítani, amikor késő este volt és csak én meg ő voltunk egy buszmegállóban. Érdekes ilyenkor nem volt gond beszélgetésbe elegyedni és jól is sült el, mégha nem is mertem nyomulni, de jót beszélgettem mindkét lánnyal, bát szerintem nem jöttem be nekik külsőre.

2012. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutass magadról képet. Kíváncsi vagyok.
2012. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
08-04 16:39-es ugyanigy vagyok én is csak lányban,csak már a barátaim is panaszkodnak rá(velük normális avgyok)ezzelen mit lehet tenni?:O :(
2012. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!