Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők véleményére lennék kiváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére lennék kiváncsi, szerintetek helyre hozhatom még a hibám? Részletek lennt! Legyetek szívesek minél többen és lehetőleg korral reagálni!

Figyelt kérdés

Van egy 28 éves nő, akibe őrülten szerelmes vagyok és a kezdeti ismerkedésünket (akkor nem akart kapcsolatot) elrontottam azzal, hogy hamar belezúgtam és őszintén kifejeztem számára érzelmeimet, tehát sajnos elijesztettem magamtól.

1 éve ismerjük egymást és jelenleg is egyedülálló (bár akármikor lehetne kapcsolata, ha akarna, és lehet lassan alakul is valami egy régi ismerősével, aki kicsit idősebb tőle, de messze laknak egymástól). Én 5 évvel fiatalabb vagyok a hölgytől és még tanulok (a megélhetéshez szükséges pénz nem szegne határokat, mert dolgozok is mellette). Eddig volt köztünk egy elég nagy távolság, de mostmár ugyanabban a városban leszek, ahol ő lakik és dolgozik. Számomra ő a nagyon nagy ő, amit nagyon komolyan gondolok és ezt tudatosítottam is benne!!!

Ő otthonűlős típus és nagyon makacs. Tudom, hogy ő is kedveli a társaságom és be is jövök neki, mint pasi, csak úgy érezte, nyomulok rá, ezért ami kezdetben pozitívum volt benne felém nézve és volt kedve ismerkednie velem, az sajnos minden oda lett és jelenleg nem igazán tud megnyílni előttem!

Tényleg nagyon szeretem, nagyon fontos nekem, általa még jobb ember lettem (pár jó tulajdonságot ő váltott ki belőlem), megértjük egymást, odafigyelek rá, törődök vele, kedves vagyok vele.


Mostmár oda figyelek, hogy egyáltalán ne érezze úgy, hogy nyomulok és megvárom, hogy ő akarjon találkozni velem (remélem lesz ilyen).

Tényleg nagyon komolyan gondolnám vele, csak ugye ő neki jelenleg ilyen egyáltalán nem fordul meg a fejében velem kapcsolatban. Azt is mondta, hogy az Én lényem nem fogta meg őt (ezt szerintem azért állította, mert feszélyeztem és ebből kifolyólag talán felém nézve a negatív érzései kerültek előtérbe), de annyira hasonlít a lényünk, annyira megértettük egymást anno, míg nem rontottam el mindent, hogy szerintem ha kialakulnának a találkozások és úgy istenigazán megismerne, ő is megszeretne engem. Anno mondta is, hogy ha nem eröltetném, akkor biztos belém tudna szeretni.

Jelenleg csak MSN-en tartjuk a kapcsolatot, de tudom, hogy szívesen beszélget velem!


Szerintetek van rá esélyem, hogy valaha ő is többet akarjon tőlem, mint barátság?

Esetleg tudtok valamit tanácsolni nekem azon kívül, amit Én is írtam, hogy ne érezze úgy, hogy nyomulok?


Bocsánat a kis regényért, de próbáltam össze szedni a történéseket, hogy tudjatok véleményt nyílvánítani!

Válaszaitokat köszönöm szépen!



2012. aug. 4. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

"Ez egy egoista farok aki eldöntötte hogy szereti és azt hiszi így is lesz!"

Ez a barátnőm szokatlanul tömör de velős meglátása amin jót derültem! XD

2012. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

eslő válaszoló: BMEG XDDDDDDDDDDDDDD

tanácsot nem igazán tudok adni, legyen úgy ahogy te mondod; hívjon ő, hisz már egy városba lesztek és reméljük megkedvel annyira HOGY...:) sok szerencsét a nagy Ő-höz :)

2012. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látszik,hogy te szereted őt,és nagyon igyekszel,lelkes vagy,de vigyázz ezzel,fogd vissza magad,mert ez valóban ijesztő és zavaró lehet számára. Sok ilyen típusú ember van,akit inkább taszít,ha ennyire rajta "lógnak". Lehet az is zavarja,hogy ennyivel fiatalabb vagy nála,és csak puszta szeszélynek,gyermeki rajongásnak tartja a közeledésedet. Viselkedj komolyabban,tarts egy kis tàvolságot,várd ki, hogy ő kezdeményezzen. 19l
2012. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!