Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tanár lennél, elmennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tanár lennél, elmennél a tanítványoddal strandra csak úgy?

Figyelt kérdés
L/22

2012. aug. 4. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Még mérnökként is :):)
2012. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Társasággal még csak-csak, ha nagyon jóba vagyok velük, de konkrétan pl egy tanítvánnyal se, akár lány, akár fiú az illető. Ha már nem tanítom őket, mert elballagtak nem venném olyan komolyan. Lehet jófejkedni, de egy határ legyen ahol érződik, hogy az illető mégiscsak egy tanár.
2012. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
22 éves lány tanítványommal?!?! Viccelsz???? Nem csak strandra mennék el, de akár máshova is.
2012. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jövőhéten akar találkozni velem és pár emberrel még, szerintetek elmenjek?
2012. aug. 4. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha őt nem zavarja, hogy én csak naturista strandra járok...
2012. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bővebben leírod mi ez a szituáció? egyszerre akar találkozni többetekkel?

ha 22 vagy, akkor nem is sulis tanár, vagyis nem középsulis, hanem vmi tanfolyam v ilyesmi lehet, nem?

2012. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, tanfolyam tanár és egy pár lánnyal akar talizni
2012. aug. 5. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:

6. voltam. a válaszhoz jó lenne tudni, milyen a tanár-diák viszony. sulin kívül néha elég laza is lehet.

és hogyan vetette fel ezt a strandos dolgot, hogy jött szóba?

én amúgy nagyon szeretnék strandra menni, csak nincs kivel. lehet ő is így van vele?

nem írtad, de gondolom, férfitanár.

2012. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Elmentetek?
2012. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!