Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 napja volt abortuszom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja volt abortuszom és sexeltem persze védekeztünk. milyen következményei lehetnek? 2 hetet kellett volna várni vele, de nem bírtuk.

Figyelt kérdés
nem kérek elítélő válaszokat ! fájni nem fájt de ugye műtét utáni pici vérzéses váladékozás van ami utána kicsit erősebb lett. Fértőzés veszélyre vigyáztunk,teljesen higénikus volt minden. ezek után milyen következménye lehet?
2012. aug. 5. 10:14
1 2
 1/13 DiMalto ***** válasza:
97%
van akarat erőd, az látszik......
2012. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Időpontot kértél már a következőre?
2012. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Kolompáréknál ez a szokás xD
2012. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mondtam hogy nem kérek negatív válaszokat. a párommal a terhességem alatt nem volt semmi és a terhességem alatt nem is kívántam,és már az hogy műtét után újra úgy tudtam rá nézni mint társamra már az is nagy szó volt és örültünk neki.
2012. aug. 5. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
nyugi, nem lesz semmi baj. (tapasztalat)
2012. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem igazán higiénikus és a legnagyobb óvatosság ellenére is magában hordozza a fertőzés veszélyét. Az abortusz pedig mégiscsak egy műtét, ami után célszerű kivárni a javasolt pihenő időt, mert ellenkező esetben fizikailag lassulhat a gyógyulás.
2012. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
kívánok még sok ilyen jót neked
2012. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

mi előtt belekötsz előbb olvasd el azt a részt ahol irom hogy : védekeztünk !!!!!!

és nem tudjátok milyen okból vetettük el a picit

2012. aug. 5. 10:25
 9/13 szelesoldier ***** válasza:
17%
sajnálom hogy így alakult, biztos nehéz lehetett mindkettőtöknek. Nem hiszem hogy baj lenne, ha mindenre figyeltetek akkor talán még jót is tett, lelkileg legalábbis sanszos!
2012. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.

én is sajnálom:(

hát lelkileg sokat segített de remélem fizikailag nem okoz semmi gondot. végülis egy hét múlva már lehetett is volna dokim szerint.

2012. aug. 5. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!