Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi még a széles csípő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi még a széles csípő?

Figyelt kérdés
nekem nagyon széles,és mellé a fenekem is nagy.Én utálom.Olyasmi az alakom mint lucy mecklenbrugh nak de lehet hogy még ennél is szélesebb.
2012. aug. 5. 15:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lucy mecklenbrugh-nak marha jó alakja van :) Nekem bejön a széles csípő nagyon is ;) 22/F
2012. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

akit írtál annak nem is széles. [link]


de ha neked nagyon széles akkor passz, van akinek bejön van akinek nem.


de mint mindenki szokta mondani, Kép nélkül nehéz.....

fejtől lefelé csinálj 1-et.

2012. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Persze,hogy az.Ne utáld magad emiatt.Ha valóban olyan alakod van mint annak a lucynak akkor örülj.mert nagyon szexi

F19

2012. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
mindjárt csinálok egyet
2012. aug. 5. 15:50
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
A széles csípő nem szexiség kérdése, hanem alap. Ettől nő a nő. Nehogy az egybetestű, 13 éves alkatú lánykák legyenek a példaképeid, nulla fenékkel és nulla cicivel.
2012. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ha olyan alakod van mint az említett hölgynek akkor príma! ;)
2012. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
ez a lucy nevű nő....elég jó a teste:DDD
2012. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Hát,ha te ilyen csaj vagy,mint akit említettél,akkor a feleségemnek is el fogadnálak.
2012. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
a képen egy nagyon szép lány van. ha te ilyen vagy akkor örülj neki.
2012. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

itt a kép a csípőmről.Se a körmöm se a melltartót se a felsőt ne nézzétek légyszi.


[link]

2012. aug. 5. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!