Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felizgat a látványa, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat a látványa, amikor egy lány szájába vesz, rág valamit. Normális?

Figyelt kérdés

Nemrég utaztam a villamoson és leült velem szembe egy lány. Csinos volt, igényesen volt felöltözve, semmi extravagáns nem volt rajta, természetes volt a haja, stb.

Elkezdte rendezgetni a haját, addig a hajcsatot a fogai között tartotta. Már itt felizgatott.

Kicsit később elővett egy visszazárható ivókupakos ásványvizet, a fogával kinyitotta majd ivott belőle. Aztán a telefonján csinált valamit, közben a kupakkal az ajkát simizte, néhányszor rá is harapott a kupakra. Egyszer hallottam is ahogy koccant a fogához. Itt már totál kész voltam.


Suliban, előadáson igyekszem úgy ülni, hogy rálátásom legyen a rágós lányokra. Felizgat ahogy a tollukkal játszanak, rágcsálják. Az a legjobb, amikor nem veszik egyből a szájukba, csak az ajkukat piszkálják vele, csak esetleg percek múlva téved a foguk közé a toll.


Ha olyan (főleg portfólió) képet látok amin a lányok a szemüvegük szárát vagy a gyöngysort a foguk között szorítják, szintén totál begerjedek.



Hasonlóképpen felgerjeszt amikor a hosszú hajú lányok a hajukat igazgatják (ha a két dolog együtt van, lásd fent, akkor méginkább).


Nem asszociálok semmire, és csak lányok tudnak felizgatni ezekkel, fiúk nem.

Normális dolog ez?



#száj #rág #lány #felizgaz
2012. aug. 5. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül..,engem az izgat fel többek között,mikor egy lány almát eszik!Nem tudom,lehet beteges,de van benne valami kicsit erotikus számomra,főleg ha egy szép lányról van szó.a szép,hibátlan fogaival beleharap az almába..,én attól vagyok kész:)
2012. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

25/F lemaradt.

Kedves előző, valóban, az almaevés is izgató tud lenni. Hmmm. :)

2012. aug. 5. 18:40
 3/13 anonim ***** válasza:
az almaevést olvastam valahol, hogy tud izgató enni, ha egy lány almát eszik. egyik osztálytársam napi szinten eszik almát szünetbe, és sokszor megnézem, mert izgató látvány, annak ellenére, hogy van barátnôm 16,5/F
2012. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
büszke lehetsz magadra hogy van asszonyod és más nőt nézel :)
2012. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Húúú akkor néz meg egy lányt aki szépen lassan eszi a banánt:)
2012. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos: "Suliban, előadáson igyekszem úgy ülni, hogy rálátásom legyen a rágós lányokra." :D

Amiket itt olvasni lehet ahhoz képest ez abszolút normális :P

2012. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tök normális.

a vicces az, ha nincs elég kezem én is a számat használom.

a múltkor a számba vettem a telefonomat, amíg átmentem az úttesten és közben gomboltam össze a kabátom. gyakori ez nálam.

2013. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Jó tudni, hogy ezzel is fel tudjuk hívni magunkra a figyelmet XD ja, én is szoktam ezt-azt számba venni, leginkább tollat, hajcsatot, meg amit épp nem tudok kézben megtartani. telefont nem szoktam

utolsó: nem lesz harapásnyomos a telefonod vagy nem zavar ha az lesz?

2013. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem lesz, óvatos vagyok és elég nagy puha ajkaim vannak, megtartják. :-)
2013. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Tehát akkor a telefont ajkakkal kell megfogni nem foggal XD

Most, hogy jobban belegondolok, egyszer megnézett egy pasi amikor a pénztárcám volt a számban mert még vmi kellett a táskából...bár lehet inkább azért nézett mert nyár volt és nyári ruha volt rajtam (nem mélyen dekoltált), de ki tudja . A tárcán meg csak néhány másodpercig látszik utána meg a bérlettartón is XD

2013. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!