Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Titeket zavar (és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Titeket zavar (és ha igen menyire) ha egy fétfin striák vannak?

Figyelt kérdés
A gyúrástól meg attól h az utóbbi időben felszaladt egy 10es (a gyúrás is dobott rajta) de elkezdett szétszakadni a bőröm és úgynevezett striák (terhességi csíkok) lettek a karomon és a hátamon. Titeket lányok mennyire zavar az ilyen?
2012. aug. 5. 20:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Attól függ mennyire nézel ki jól. Volt egy ismerősöm,ő is gyúrt,rajta is voltak striák,de jó képű volt...lányoknál kényesebb ez a dolog,... de sztem ne szégyeld :)
2012. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A barátom régebben "gyúrt", most hogy abbahagyta, felszaladt pár kiló és a hasán vannak ilyen csíkok. Engem egyáltalán nem zavar, nem találom csúnyának. :) Nekem is van a csípőmön, mert sokat fogytam.
2012. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem érdekel. nekem is van a barátomnak is pedig ő aztán vékony. A tinédzserkori növekedéstől is van egy csomó embernek. Szóval se átoknak nem tekintem se semmi különlegességnek.
2012. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, és az én barátom nem zavarja. Hát engem miért zavarjon?!:) Attól még ugyanolyan szexi a teste:))
2012. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátomon is vannak. Semennyire nem zavar. A gyurmától szakadt szét neki is.
2012. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is van. hirtelen nőttem (1 év alatt 12 cm), és a hátamon vannak ilyen vízszintes csíkok.
2012. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A barátomon is vannak ilyenek. Azt mondta a gyúrástól. (amúgy egyáltalán nem kigyúrt, csak próbálkozott anno, de nem lett túl izmos, amit én nem is bánok) Engem egyáltalán nem zavar és nagyon szexinek találom így is a testét. Nem ezen dől el, hogy kell egy férfi, vagy sem. Amúgy meg a lányok is csíkosak, már fiatal korban megjelennek a csíkok és úgy vettem észre, hogy a férfiak sem tartják ezt visszataszítónak. Emberek vagyunk, hibákkal. Aki értelmes, az megérti.
2012. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Énis hirtelen nőttem mint magasság mint izom és súly 192 centimmel és mellé 90 kilómmal lehet nem bírt el a bőröm és pöppet szétszakadt... elhihetitek nem vagyok épp 1 szégyenlősféle fajta csak zavar 1 kisit, de lehet h engem jobban zavar mint a lányok túlnyomó részét :D
2012. aug. 5. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
nem zavar egyáltalán
2012. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Abszolút nem zavar,majdnem minden barátomon volt,szerintem ez nem egy negatív dolog...

az sokkal jobban zavar,hogy nekem is van egy csomó a combomon a hirtelen fogyástól...de eddig minden barátom aztmondta,h szerintük szexi,ne foglalkozzak vele...

2012. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!