Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy csaj nem plázacica, és nem hisztizik ha letörik a körme és nem hord csillivillirucikat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 21:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pedig a pasik valamennyi százaléka az ilyenekre hajt.. akárhányszor sétálni megyek ,vagy épp valahova mindig utambaütköznek ilyen nyomoronck*rvák.. és a köreikben ottvannak a nyálcsorgatóspasik..
2012. aug. 5. 21:46
 12/21 anonim ***** válasza:
Hidd el azok a "lánykák" olyanok is, úgy is bánnak velük amilyen jelzővel illetted őket!
2012. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
igen úgy bánnak velük, mégis hogy bejött nekik az élet
2012. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Miért ránézésre ítéled meg a nőket? Attól, hogy valaki szeret öltözködni, esetleg csilivili műkörme van még viselkedésre nem biztos h k..va.

Képzeld én is imádom a miniszoknyákat, szeretek kiöltözni hogy csinos legyek. Műkörmöm van nem is a rövidebb fajtából.

Mégsem kaptam sokkot mikor letört tegnap, holnap úgy megyek dolgozni hogy nincs meg egy körmöm és nem sápítozom h mit szólnak a vendégeim.


Tehát valaki nem plázacica attól h nőiesen öltözködik, viselkedik.

Ne keverd össze őket a ribancként viselkedőkkel.


Bocs az off-ért

2012. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves Hakapeszimaki88!

Mint ahogy leírtad, azon kívül hogy adsz magadra, nem vagy olyan mint ők.

vagy is nem hasonulsz a kérdező által leírtakhoz.

Én kívánom neked ,hogy megtaláld a hozzád illő partnert!


-------


Kedves kérdező kérdező!

Valóban ez lehet felívás keringőre!

Mint ahogy a te kérdésben leírt üzenet is! :P

2012. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én a csinos de okos lányokat szeretem.Attól még hogy valaki jól néz ki,nem kell ler*bancozni..
2012. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem gáz! :)
2012. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
nem. de te igen. SUGÁRZIK RÓLAD AZ IRIGYSÉG, hogy nekik van valakijük, te meg nem kellesz senkinek.:DDDDDD aludj el
2012. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

És te most egyfajta lázadozó álarc mögé bújsz mert neked nem veszi meg anyuci azokat a kellékeket amivel a korodbeli lányok hódítanak és rámennek a neked tetsző pasikra?

Megsúgom a taktikát: először menj el dolgozni, szedj össze magadnak annyi pénzt hogy legyen pár jó cuccod és ha már megvan a megfelelő áldozatod akkor a belsőddel kell megtartani illetve a továbbiakban ő is pengethet neked a további szépségápolásodért.

2012. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

10. válaszoló:


Érdekes, én normális csajok közt ismerek nagyon szép, természetes szépségeket, szép alakkal de nem mondhatnám rájuk hogy pláza cicák.

Szoktam látni pláza cicákat, némelyik olyan semmilyen, másikuk meg olyan ronda hogy sötétek is.

2012. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!