Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hülyének nésztek vagy nézhetek de lenne egy problémám van egy lány akit meg ismertem beszélgetünk és meg kérdeszte hogy ki be vagyok szerelmes most nekem egyből le eset hogy azt akarja hallani hogy ő de mi előtt még montam volna meg kérdesztem hogy ő kibe de nem monta meg csak akkor ha előte én na nem akartam meg sérteni vagy mi azt montam neki hogy beléd és ere ő meg azt hogy belém amire számítottam de most mit tegyek már lassan 2 hónapja vagyunk együtt viszont nem akkarom el hagyni mert akkor gondolom szomurú lesz most mit tegyek?
2012. aug. 5. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint nem jó az ágyban
2012. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
13 évesek vagytok?
2012. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
olyan kapcsolat ahol szánalomból vagy vele vagy jólelkűségből, semmi jó nem fog származni, jobb előbb tudatni vele a dolgokat, mert nagyon megutálhat érte, vagyis mondjuk úgy hogy már így is megfog utálni ha elmondod neki :)
2012. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is szívből remélem, h 13 évesek vagytok.


hagyd el, de ne szakíts csúnyán, figyelj az érzéseire. igen, szomorú lesz, de majd talál egy fiút, aki tényleg szereti és akkor nagyon boldog lesz, h már vele jár és nem veled

2012. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"meg kérdeszte hogy ki be vagyok szerelmes most nekem egyből le eset hogy azt akarja hallani hogy ő "


És az mit számít?

Miért nem a kérdésre válaszoltál?

Kibe vagy szerelmes, ember? Ezt csak tudod már.

2012. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!