Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webkamerás chat?

Figyelt kérdés

sziasztok,


eddig a chatroulette.com-ot szoktam használni, jópofa a dolog, igaz tele van f@szverővel, de lehet kifogni aranyos lányokat.


a kérdésem az volna, hogy van olyan magyar oldal, ahol hasonlóan lehet webkamerázni és chatelni? nem a sexchat érdekel, hanem a sima normális beszélgetés lányokkal.


köszönöm.

18/F



2012. aug. 6. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
myvip chaten több a f*sz mint chatrolleten :D
2012. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komoly?Akkor nem ajánlom az oldalt
2012. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
profi. érdekes 3szor néztem ránagy unalmamban chatroulettre és négeren, indiain és faszverőkön kívül nőt egyszer egyszer elvétve láttam akkor is inkább kis 15éveseket akik jól elszórakoztak :D
2012. aug. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem valahogy be lehet állítani hogy csak nőkkel webcamozz de ahhoz regisztrálni kell vagy fizetni,nem vagyok benne biztos
2012. aug. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!