Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu velemenyre van szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziriusz...777 kérdése:

Fiu velemenyre van szükségem, nagyon fontos es sürgös, ti hogy tennétek?

Figyelt kérdés
Az a gond h mindig elmegyek ojan hejekre ahol nöket lehetne leszolitani es dumalni,de amikor a hejszinen vagyok ojan erös a ,,fék'' hogy csak allok és nézem öt(lany(okat))pl.tegnap hejbéli falunapok voltak es sok szabad csajszi volt;eszre vettem h egyik nagyon figyel s többször is volt szemkontaktus;nagyreszben nem volt egyedül de egy idö utan a baratai szétszorodtak s mintha varta volna h oda menjek,én a balfa** csak ŕlltam s neztem 1 oran keresztül,aztan vegig kellet néznem h utana leszolitotta mas s jój dumaltak;20 éves vagyok s meg itt tartok:@Ott vagyok a hejszinen nem lepek,s miutan hazajöttem 2 napig szar a kedvem!Nagyon szeretnek valtoztatni s ha hasonló hejzetben voltatok vagy ha van tippetek h mit tegyek?mi a megoldas?

2012. aug. 6. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megölnek sem tudom elolvasni ezt.
2012. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Elso segitseg, a nyelvtankonyv!!!


Ha kulfoldi vagy akkor ird ki angolul a kerdest!

Ha hatarontuli magyar, akkor meg azt!

2012. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hogy tennék?

adnék neked egy helyesírási szótárt.

2012. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Elöbb tanulj meg írni és csak azután csajozni!!!!
2012. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tök jó hogy mennyi nyelvész professzor van itt -.- képzeljétek neten én sem írok helyesen mert leszarom... ez nem önélet rajz gyökerek....(válaszolóknak) Neked kedves kérdezö: Próbálj meg kis bátorságot összeszedni én nem rég voltam Rock koncerten végig előttem táncolt egy gyönyörü lány rengetegszer rám nézett hozzám ért hozám tolta a fenekét stb... ott akkor azt hittem hogy a nagy tömeg miatt és a kis hely miatt....utolag visszagondolva kb 3 méteres körzetben nem volt senki.... ez másnap elgondolkoztatot és rájöttem.... uristen lehet kihagytam egy gyönyörü nöt..... szal annyit mondok szedd össze magad s menj oda... én már rájöttem ha egyedül vagyok és odamegyek egy lányhoz akkor csak nyerhetek... ha alutasit marad minden a régi de roszabb nem lesz.... csak jobb lehet vagy ugyanolyan
2012. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az is elég gáz, ha valaki nem tud helyesen írni, mert nehezére esik kijárni a 8 általánost is. De ennél még rosszabb, ha azért nem írsz helyesen, mert leszarod. Aztán csodálkoztok, hogy hiába mentek oda egy csajhoz, nem jön össze veletek, higgyétek el, ez is sokat számít. A kérdésre válaszolva: tök egyszerű, MENJ ODA.
2012. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Off: Ismered az ly-t? :O

Légy bátor! Bízz magadban! Tudom, elsore biztosan nehéz, de idovel sikerulni fog! :)

18/l

2012. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5#

Nem írsz helyesen mert leszarod? De szar neked. Ezzel magadat minősíted le. A helyesírás egy alapvető érzéknek kéne, hogy legyen. De ha nincs meg valószínűleg más is hiányzik. Nálad mondjuk az agyad háromnegyede tuti elpárolgott már...

2012. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
te szerencsétlen az hogy neten nem írok helyesen nem jelenti azt hogy máshol sem... könnyen lehet hogy normál esetben helyesebben írok mint te.... az hogy a neten leszarom az csak 1 dolog. tudod nem neten élem az életemet ugy mint te... mert ugylátom te itt ha már ennyire fontos neked itt 1-1 vesszö vagy akármi. ui: fos külföldi laptop nem tudom hogy van néhány betü... ezért irok sok mindent röviddel .....
2012. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem csak az a baj, hogy nem írsz helyesen, hanem hogy emellett még buta is vagy, és azt hiszed, hogy érdekel valakit, hogy miért írsz így. Úgy írsz, ahogy akarsz, de fogadd el, hogy ez igenis szemet szúr sokaknak, és nem mindenki mást kell hibáztatni, meg leszólni.
2012. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!