Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem beszélgetni?

Figyelt kérdés

Az exről van szó.Normálisan váltunk el.Úgy,hogy majd azért fogunk beszélgetni.Egyszer beszéltünk.Mondtam,hogy szivesen beszélgetek vele,már vége van,lezártam,nem érzek semmit.De azóta se tudok róla.Max köszönünk és kész.Pedig ő inkább akarta a baráti viszonyt mint én.

Mégse akar barátkozni?De miért nem?3éves kapcsolat volt.Én vagyok a lány.


2012. aug. 6. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel semmit, akkor neked nem mindegy? Lehet el akar felejteni és csak nehezebb lenne neki, ha beszélnétek. Tudom, mert én is ebben a cipőben járok.
2012. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elég fontos része volt az életemnek,ezért néha-néha jó lenne tudni,hogy mi van vele.
2012. aug. 7. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
ennek két oka lehet: vagy azért nem akar beszélni veled mert még érez valamit, nem tudta lezárni magában és ezért úgy gondolja jobb ha nem tud rólad, egyszerűen nem tud még barátként viselkedni veled. vagy pedig tényleg lezárt már és rájött hogy barátként nincs rád szüksége,esetleg van egy új lány aki nem szeretné, hogy tartsa veled a kapcsolatot.
2012. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!