Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jófiúból hogy lehet rosszfiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiúból hogy lehet rosszfiú?

Figyelt kérdés
Azt már értem miért a "rosszfiúk" kellenek a lányoknak. Most az a kérdés, jófiúból hogyan lehet rosszfiú, ha egyáltalán lehetséges.
2012. aug. 6. 22:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a lóf*szt érted te...
2012. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, mert az mesterkélt dolog lenne. Könnyen lejönne egy ösztönös és egy tudatos csajnak is, hogy te ezt nem zsigerből nyomod, hanem rájátszol. Keress olyan hölgyeket, akinek ezzel az aberráltságoddal kellesz (társadalmi többségtől való eltéréseddel). Sok sikert, SZERENCSÉT, és kitartást. Ne itt lógj.

F/16

2012. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél, úgy 20 éves kor felett már a jófiú a menő.
2012. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
értem , mert a jófiú alatt az elfogadástkereső srácot értem aki ugy lohol a lány után mint egy kutya, és ez a csajoknak nem imponál mert gyengének látják a srácot. a rosszfiú meg magát adja akkor is, ha senki se ért vele egyet
2012. aug. 6. 22:50
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
vágass a hajadból sörényt, akassz a nyakadba 10 kiló aranyláncot, gyúrd ki magad és te leszel Mr. T. azaz Roszfiú
2012. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy igazából nem is alszol az oviban alvásidő alatt, csak úgy csinálsz.
2012. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Igazából sokféle csaj van,és sokféle pasi kell a sokféle csajnak.VAn aki a jó és van aki a rossz fiúkat szereti,van akinek férfi kell,van akinek fiú,van aki a szőrös mackósakat és van aki a kigyúrt szőrteleneket szereti.Erre jó az ízlés,hogy mindenkinek jut,ha nem töketlen,és elég bátor.
2012. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én régen jó kislány voltam. aztán mindenki belémrúgott. akkor váltam olyanná, amilyen most vagyok. kell vminek történnie ahhoz, h átalakulj. most már ott tartok, h áldozatból ragadozóvál lettem:D és ezt annak a sok pofonnak köszönhetem. nem annak, h ilyen akartam lenni. nem így megy
2012. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy beléd rúgtak?
2012. aug. 6. 23:03
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Kicsit fejleszd a világlátásod, hogy ne csak közhelyes, megbélyegzett emberkategóriákban tudj gondolkodni!

2. Ha már mások kedvéért gyökeresen meg akarsz változni, az már rég rossz. Az már nem Te vagy, hanem valami megjátszott katyvasz.

2012. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!