Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakon mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon mégis mit és mennyit kell írni, hogy visszaírjanak neked a nőszemélyek? Bővebben:

Figyelt kérdés

na nem azért de bakker én néha féloldalakat oldalakat írok már nekik mindegyiknek másat másképpen olyanoknak is akiknek egy betű nincs az adatlapján! és ennek ellenére nem válaszolnak? WTF? miért? sokszor nagyon viccesre és poénosra sikerednek én komolyan nem értem ezeket... ja és nem is a pláza p*csáknak írok akik csak egóból vannak fent közhelyeset se írok h jaj de szép vagy meg cica baba meg efféléket mit csinálok rosszul? akinek van ebben tapasztalata az leírhatná vagy mutassatok sablon szöveget vagy példát én ezt komolyan nem értem...


mégis komolyan mit várnak? izét Brad Pittet? mit adnak cserébe? ja h semmit? akkor meg mi a sz*r?


ennyire mondjuk nem vok izgatott mint amennyire leírtam :D csak nem tom kicsit idegesítő


ja az nem kifogás h nem tud pl visszaírni mert az emailem is megadom



2012. aug. 7. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt helytelenül írsz, másrészt meg kinek van kedve egy idegenről oldalakat olvasni?!

Másrészt meg szerintem inkább érdeklődőnek kéne lenned, nem magadról beszélni folyamatosan.

2012. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

WTF? helytelenül? hol is? ja h nincs pont vessző éppen? bocs siettem nincs ki miatt "szépen" írnom... amiket egyébként leírtál mind csak következtetés hibás következtetés nem úgy és nem azt szoktam írni amit kijelentettél...


kicsit lejeb kellene ereszkedni azt gondolom nem kellene annyira az orrot fennhordani

2012. aug. 7. 00:39
 3/7 A kérdező kommentje:

"kinek van kedve egy idegenről oldalakat olvasni"


egyébként nem az lenne a cél h megismertessem magam? de ha keveset írok az a baj ha sokat az a baj mégis mit akartok ja h nem tudjátok? fasza

2012. aug. 7. 00:43
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Na, már meg is válaszoltad a kérdésed:) A stílusod undorító, szánalmas, hogy mindenáron be akarsz csajozni, csak hogy legyen egy. A pontok, vesszők, "vok" helyett "vagyok" "tom" helyett "tudom" használata sokkal szebb képet alakított volna ki rólad, mint ez a fenti írásod.

Véleményt kértél, én leírtam, nem hordom fent az orrom.

De olvasd el ezt a mondatod még egyszer "amiket egyébként leírtál mind csak következtetés hibás következtetés nem úgy és nem azt szoktam írni amit kijelentettél... "

Szerinted ez értelmes? Mert szerintem k.rvára nem.

2012. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem tudom ott minden rendben van odabent? világosan leírtam h azért írok így itt mert sietek... azért írtam így neked mert provokálsz olyanokat feltételezel ami nem létezik... olyan volt ez mintha azt mondanám neked h görbe a lábad és szőrös a talpad ráadásul kancsal is vagy... láttalak? nem... te láttad miket szoktam írni? nem? akkor miért írsz nekem olyat ami nem jellemző rám?


ha nem értelmes amit írok szerinted akkor mond meg miért nem az?

2012. aug. 7. 11:40
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként nem véleményt kértem nem feltételezést hanem egy választ
2012. aug. 7. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Na jó, én nem vitatkozom veled. Én is sietek, mégis képes vagyok vesszőket, meg pontokat írni...

Mindegy, keress az értelmi szintedhez megfelelő lányt, én meg maradok az én szintemen.

Sok sikert.

2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!