Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályból, akivel régen jóban vtam egy ideig, utána én szerelmes lettem belé, ő nem, folytatódott a barátság, majd rövidesen az én szerelmem el is múlt, már tényleg csak mint haver tekintek rá. Mióta ez így van, mindenért megsértődik és várja hogy majd én kérjek tőle bocsánatot..s még akkor is húzza a száját meg úgy viselkedik ha rájön az 5perc mintha én vmi nagy bűnt követtem vna el, olyankor amikor semmi rosszat nem tettem..Sajnos elég tossz ez így, mert csak osztálytárs, rossz haragban lenni, plusz az a fajta csaj aki ha kitalálja hogy utál valakit, azt kikészíti..szóval egyszerűbb lenne a béke, de az meg már nem megoldás..mit lehetne tenni?

Előre is köszi.

17/F



2012. aug. 7. 11:38
 1/4 Viktor226 válasza:
Hát már a csaj benne van a pubertában!És ilyekor a nők kiszámithatatlanok!Még annyit ő tutdta hogy szeretted őt???
2012. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tudta és az a hihetetlen hogy akkor teljesen normális volt a kapcsolatunk, én tudatosan kevesebbet voltam talán vele hogy kiszeressek belőle, rövid időn belül ez meg is volt, azóta meg húzná az agyamat..de nem fogja..
2012. aug. 7. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem csak kiélvezte a helyzetet, és elégedettséggel töltötte el hogy valaki szerelmes belé de közbe ő nem viszonozta. Most hogy kiszerettél belőle teljesen megtörted a büszkeségét , mert miazhogy ezt mered tenni tevele, hogy kiszeretsz :DDD Tipikus 17éves :D nem tudja mit akar. Amúgy szerintem meg csak nem meri neked bevallani, hogy szeret. Akkor szoktak így viselkedni szvsz :)


21/F

2012. aug. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KocsmaNauta ***** válasza:

#3

Ott a pont! :)

Amúgy a helyedben, kerülném és kevesebb időt fordítanék rá!

Ha meg kötekedne, higgadtan tudomásul venném amit mond és nem reagálnék rá. Na ettől falnak tudnak menni a nők :D

2012. aug. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!