Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa ha 12 évesen már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa ha 12 évesen már egy pasiról fantáziálok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és szoktam azon gondolkodni hogy olyan jó lenne egy pasi. persze nem akarok, mert még fiatal vagyok, de szoktam ezen gondolkodni..a filmekben a könyvekben ott vannak a pasik, akik eléd jönnek megcsókolnak, jófejek, helyesnek tartok néhány fiút...nagyon furcsa ez?? hány évesen lehet első fiúm?
2012. aug. 7. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
teljesen normális. amennyi ingert kapsz a médiából, érthető. az első "igazival" azért még várj. :-)
2012. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

az 1. ezt úgy értette h lehetőleg 12 évesen még nem kéne meg d*gatnod magad. csak a tisztánlátás kedvéért.


egyébként nem furcsa egyáltalán. hát ha olyan pasiról beszélünk ahol mondjuk max csók meg összebújás ölelés bla bla akkor az éppen akár holnap is. [összebújás alatt ne azt értsd h kb már benned is van XD teszem azt 1 film nézés közbe stb]

2012. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Squirrels must die, igaz-e?:D


Míg csak fantáziálsz avagy egy lazább "kapcsolatra" bólintasz csupán rá, nem jelent problematikát szerintem.

2012. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nyugodtan csak ne Justin Bieberre meg ne One Directre mert össze fognak verni, hogy ha bárki is meg tudja xDD szóval úgy gondolkoz.
2012. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Jézus 12 évesen ilyenekre gondolni...megsugom(a fiúk már 8 évesen a csocseidet nézik....de ex természetes ,nyugodtan fantazialj
2012. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog ám egy fiú,viszi a táskádat,vesz neked édességet,ad puszit,kedves veled,csupa hasznos dolog az ilyen fiatalocska gyerekeknél.Amíg nem akartok szexelni,addig nincsenek gondok.
2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj vele.. nem olyan szép dolog ez a szerelem mint ahogy látod a filmekben.. amikor összetörik a szíved akkor nem ezt gondolod majd.. szerinem várj még vele 1-2 évet
2012. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha fiu vagy akkor eléggé furcsa..
2012. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:) nem semmi sex vagy ilyenek csak olyan mint a filmekben..és várok még vele 1-2 évet, és LÁNY vagyok.:)
2012. aug. 7. 23:54
 10/10 Válaszoló25 ***** válasza:
Igen normális. Ha az illető fiú hasonló korú. Az lenne ha furcsa ha lányról fantáziálnál. De ha lehet a pasi ne média személyiség legyen. XD
2013. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!