Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható az a szolgáltatás ahol neten lehet kamagra zselét rendelni futárszolgálattal?

Figyelt kérdés
Fenntartásom van az ilyen dolgokkal, jobban szeretem ha odamegyek kifizetem és elhozom megoldásokat! Esetleg tudna valaki erre megoldást?
2012. aug. 7. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
azt észrevetted, hogy az új batman filmben az új robin, tök úgy néz ki, mint heath ledger, és mégsem joker szerepét kapta, hanem betették robinnak???
2012. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bemész egy szexhopba és megveszed!
2012. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második! Ja hogy bármely szexshopban kapható? Ezt nem is tudtam... De köszi!
2012. aug. 7. 20:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Pult alatt, de van a legtöbb helyen. Második vagyok.
2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem találom egyik honlapján sem mert pult alatt van... Telefonon megmondják szerinted hogy van-e? Köszi a segítséget!
2012. aug. 7. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de egy próbát megér.
2012. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ez a futárszolgálatos megoldás szerinted megbízható? A kamagra4sex.com-ra gondolok! Még nem rendeltem így, ezért akarnám tudni mielőtt belemegyek... Vagy ami legálisan kapható potnövelő szexshopokban van olyan mnt a kamagra zselé? Régen próbáltam, brutális volt, úgy kaptam anno egy haveromtól... Igaz egyszer rosszul is lettem tőle de ki akarok akasztani egy nőt vele azért kéne! :)
2012. aug. 7. 20:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Oszt az meg mi amúgy?
2012. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy fél kamagrat, aztán bírni fogod, a nő meg kikészül. Második vagyok
2012. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én semmilyen neten rendelt dologban nem bízok. Régimódi vagyok, megveszem inkább személyesen, ha kell valami. Második vagyok.
2012. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!