Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan fiúba vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZJG kérdése:

Egy olyan fiúba vagyok szerelmes aki nagyon beképzelt, határozott, mindenkinek beszólogat, és engem észre sem vesz. Mit tegyek hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Én amúgy sem vagyok egy határozott típus... és nem is tudok jól visszaszólni. Ő meg minden csajjal flörtöl, és szerintem nem vagyok az esete, mert a nyomulós, vihogós libákkal sokkal jobban kijön. Én meg egyeltalán nem vagyok ilyen. De én akkor is szeretem. Szerintetek még van esély?

2012. aug. 8. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyél "olyanabb", mint ő. :)
2012. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha ilyen köcsög, akkor jobban jársz, ha semmit sem teszel....
2012. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
persze esély az mindig van,kérdés hogy igazán akarsz e magad mellé egy ilyen gyökeret?
2012. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De nem muszáj nagyszájúnak-nyomulósnak lenned.

Sőt: ha jobban megy, légy hűvös, felsőbbséges, visszafogott, de a határozottság muszáj lesz.


Mérd végig semlegesen, tárgyilagosan, lássa h érdeklődsz de aztán ne foglalkozz vele. :) Mintha nem jelentene sokat!

2012. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok mint az említett úriember , de ez inkább megjátszás ( nálam legalább ) , ha csinos vagy és titokzatos, és a látószögében vagy, akkor sokkal vonzóbb tudsz lenni a szemében ( ismét csak magamból kiindulva ), mint az említett csacsogó hölgyek . Keresd a tekintetét, de ne mosolyogj ! =D Az sokkal két értelműbb mintha néznéd az arcát és mosolyognál is !
2012. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért csorgatod a nyáladat egy ekkora tahóra amúgy?
2012. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, na, hasonlót próbáltam írni, mint az 5-ös.:D
2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 Miért ne szerezhetné meg a "nagy vadat" magának (=menő fiút)- persze NE nyálcsorgatva! Mert úgy nem megy. ;D
2012. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod mit? :D Szerelmes leszel belé 15 évig addig talán egyszer-kétszer megdug (ismerek ilyen csávókat, másra nem vágynak ha ennyi csaj rajong értük) oszt mikor benő a fejed lágya rájössz hogy elment a fiatalságod és már a kutyának sem kellesz.

Sok sikert! :3

F19

2012. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"(ismerek ilyen csávókat, másra nem vágynak ha ennyi csaj rajong értük)"


Én meg pont azt látom, hogy ált. abban az "egybe" zúgnak bele, aki NEM rajong értük. :) Ezért merészeltem javaslatokat adni a kérdezőnek. :D

2012. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!