Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
Már pár napja késik a havim, és ez nagyon zavar, mindig pontosan szokott megjönni és emiatt most kicsit félek.. a partneremmel megszakításos módszerrel védekeztünk tehát elméletileg nem lehetséges a terhesség de azért zavarban vagyok, nem merek szólni senkinek. Lehet, hogy a meleg miatt késik? Mivel tudnám elértni, hogy megjöjjön? Kérlek benneteket segítsetek..

2012. aug. 8. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is általában pontosan jön meg, de tényleg, napra pontosan!

Aztán a következő hónapban volt, hogy késett több mint egy hetet is!

Nyugi, ez még nem jelenti azt, hogy terhes lennél! ;)

19/L

2012. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát a megszakításos módszer szerintem nagyon játszik az 50-50-re, szóval...
2012. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszerrel védekezünk nem stimmel, mert az nem védekezés
2012. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"tehát elméletileg nem lehetséges a terhesség"

de igen, lehetséges, az előváladék miatt, még akkor is, ha időben kihúzza... ezenkívül ott vannak még a nemi betegségek is...

egyébként sok minden miatt késhet, terhesség miatt IS, és nem tudnátok normálisan védekezni?

2012. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer nem védekezés, hanem oroszrulett.


Szóval elméletileg lehetsz terhes, gyakorlatilag holnap reggel csinálni kellene egy terhességi tesztet.


24/N

2012. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
késni sok okból késhet, lehet ez pszichés is akár, viszont egyetértek az előttem szólókkal.. a megszakításos módszer egyáltalán nem védekezés, úgyhogy a saját magad megnyugtatására inkább csinálj tesztet..
2012. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de bírom azokat akik annyira okosak h mindenkit kiosztanak ahelyett h a kérdésre válaszolnátok... lehet ti tökéletesek vagytok és mindenkit kioktathattok ... hát ilyen is van...

de egyébként késhet terhesség miatt is de ha amiatt késik már ki is mutatja a teszt szóval nyugodtan csinálj egyet h megnyugodhass de valóban lehet melegtől is a késés az sem valószínűtlen...majd azért írd meg mi lett...

2012. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!