Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lehetek valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lehetek valakinek a legjobb?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és úgy érzem,én sosem lehetek a legjobb valakinek,mert bár igaz,én sem vagyok csúnya,és ápolom magam,de attól még vannak nálam 1000-szer jobb csajok,és így most úgy érzem,hogy én soha nem fogok megszerezni senki olyat,aki nekem tetszik,mert el fogják halászni előlem a jó csajok :( szerintetek mit tegyek? állandóan a külsőmmel foglalkozok,már fogytam is egy csomót,de pár kg még van rajtam..nem érzem elég jónak magam.

2012. aug. 9. 12:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha 20 éves lennél, még gázabb lenne ez a viselkedés, ugyanis felnőtt ember nem csinál ilyet. Szóval nem vagy lenézve a korod miatt, de ez meg már megint egy olyan dolog volt, amit beképzeltél magadnak, pedig véleményt se alkottunk róla...
2012. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van jobb, de a legtöbben előbb-utóbb találnak valakit, aki senkire sem cserélné le őket.
2012. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én átérzem a problémádat, mert kb velem is ez van, csak 15 évesen még nem problémáztam ezen csak később, aztán elkezdtem fejleszteni magam. Talán a fiúknak abból jobb hogy tudjuk fejleszteni jobban a külsőnket (még +10kg tömör izom és elérem a célom), meg a személyiség is vonzóbb lesz gyakorlással/önértékeléssel/szocializációval/alfahímesedéssel.

Úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nem vagyok csúnya, de vannak nálam jobb csávók bőven. Ez nyilvánvaló. Addig is csak átlagos csajokat próbálok elcsábítani. Vannak érdeklődők néha de mindig van vmi bibi....... De összehozok egy megfelelő bnőt akkor is ha bele döglök! Nem kell hogy bomba csaj legyen! Bár a szépség relatív nekem volt egy olyan aki 10/10 de haverjaim szerint csúnya hogy mondjak vmi példát O.o

f19

2012. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, nem szabadna, hogy ilyeneken problémázz. Ne ess kétségbe, előbb-utóbb eljön a Te időd is, valakinek biztosan Te leszel a legjobb, csak ne légy türelmetlen! Add mindig önmagad és ne akarj mások miatt megváltozni, csakis önmagadért, hogy jól érezd magad a bőrödben! :)

22/f

2012. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!