Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (a többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Előszőr is bocsánat, hogy rossz kategóriába tettem a kérdést, de itt általában értelmes válaszok születnek.


Tehát a problémám az, hogy van egy fiú akivel több mint 1 éve ismertük meg egymást egy közös ismerős által, ez az ismerős az én exbarátom volt (akkor még együtt voltunk). Nagyon jó barátok lettünk, mindent megosztottunk egymással és sok esetben reggeltől hajnalig beszélgettünk. Ennek kb. 4 hónapja valahogyan vége szakadt eltűnt az életemből és nem keresett többet. Én őt igen, egyszer beszélt velem akkor is lekezelő és bunkó volt. Ahogy telt-múlt az idő én szakítottam a barátommal és új párt találtam magamnak. Ez a fiú aki ugye eltűnt hirtelen megjelent. Előszőr csak egy facebookos profilképhez szólt hozzá most pedig felköszöntött egy érdekes smsel... Ezt a hirtelen változást ti hova tennétek? Foggalmam nincs miért jelent meg ennyi idő után újra az életemben és ez nekem furcsa. Én is keressem őt esetleg próbáljak vele beszélgetni vagy hagyjam és könyveljem el, hogy ő egy elvesztett barát?

Ti mit tennétek a helyemben? :/


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 9. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom alapból érdekelted, de arra az időre jobban izgatta valaki más, akivel viszont nem jött össze, így a számára lefagyasztott kapcsolatotokat próbálja helyrehozni és újra te vezetsz nála.
2012. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a párod tudomást szerzett a barátságotokról? Akkor meglehet,hogy megkérte ezt a fiút, hogy hanyagoljon. Igy, hogy szakitottatok a barátoddal, tiszta a terep és újra barátkozni akar.

Én megkérdezném, hogy négy hónappal ezelőtt miért lépett ki az életemből, és aztán döntenék, hogy szeretnéke vele barátkozni

2012. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, abban reménykedett, hogy idővel beleszeretsz, elfogyott a türelme, de hallott a szakításodról, és gondolta, újra próbálkozik.
2012. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy ez van a dologban. Bár ameddig beszélgettünk talán 1x vagy 2x felmerült, hogy én meg ő együtt de elmondása szerint sok akadálya lenne a kapcsolatunknak és nem vagyok az esete... Részemről ezért is nem kezdeményeztem vagy szakítottam hamarabb. Ameddig szabad voltam nem is írt csak most hirtelen "eszébe jutottam".

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

2012. aug. 10. 00:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!