Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még is mit tegyek? L/16

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit tegyek? L/16

Figyelt kérdés
Van egy 27 éves srác, akit nem rég nyáron ismertem meg, már akkor is kimutatta, hogy tetszem Neki. Én ezek után kaptam észbe, hogy nekem is mennyire tetszik.. Csak az a fránya korkülönbség. Azután fél hónapra, már lett is barátnője, Ma együtt edzettem vele, sok mindenem segített, sokszor össze mosolyogtunk, és azt szokta mondani a barátjainak, az Én meg az Ő ügyére hogy: ' Ami késik, az nem múlik'. Tudom.. Keressek a korban hozzám illőt, de valami tipp, tanács, még is hogy tudnám megváltoztatni a helyzetet?
2012. aug. 9. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
miért kéne megváltoztatni? nem kell, nem is nagyon lehet. m
2012. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipikus nők :)


Akkor hajtasz már rá ha van barátnője,annyira szánalmas :)

2012. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez magyarul annyit jelent, hogy úgyis meg fog dugni, ha akar. Ez kell neked?
2012. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!