Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lennék meleg ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék meleg ezért?

Figyelt kérdés
Hosszabb hajam van a rövidnél, azaz ha a frufrumat lehúzom a szemem alá ér, és a vége visszafele hajlik (szinte göndörödik, hullámosodik) ezért vasalom. Miért lennék meleg azért, mert egyenes hajat akarok, ehhez pedig a hajvasalót hívom segítségül? Mért nem lehet ez is alap természetes dolog mint a nőknek? ...
2012. aug. 10. 05:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted férfias, ha a szemedbe lógó 'frufrudat' 10 másodpercenként kicsapod az arcodból és egész álló nap azzal foglalkozol, hogy hogy áll a kib.szott hajad? Nem kötnek le más dolgok egész nap, csak hogy a hajadat nézegesd, hogy hogy áll meg vasalgasd?? Én lány vagyok és nem vasalom a hajam mégsem vagyok egy merő kóc. :D Vagy növeszd meg vagy vágd le, nekem 8, de a csajokat jobban érdeklik a sportosabb pasik, akik inkább edzenek és nem hajat vasalnak... :)

20/L

2012. aug. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Férjemnek is hullámos haja van. Volt neki is olyan frizurája amit jobban állt ha vasaltuk. Tuti nem meleg :D

Szerintem csak a "kis"lányok gondolják ezt így. A homoszexualitás nem az igényességnél kezdődik.

2012. aug. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Nemcsak a "kislányok" gondolják így. Egyszerűen tényleg gáz ha egy FÉRFI vasalja a haját...ez nem egy FÉRFIAS cselekedet. Nagyon nem vonzó a szemünkben.

Hamarosan majd azt kérdezitek miért nem lehet az is alap természetes dolog hogy szempillaspirált használtok, mert amúgy nem elég hosszú a szempillátok?!

23N

2012. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
hátjó.. akkor bevállalom, leszek kakukktojás.. imádom ha egy srácnak hosszabb haja van (ha vasalja, hát vasalja, ha ugy áll jól) és kedves #1; amikor egy srác elkezdi igazgatni a haját, hát az *-* 17l
2012. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ízlések és pofonok. én is 17 éves vagyok, de nem igazán jön be, ha egy pasi vasalja a haját.. inkább legyen rövid..
2012. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Úgy vasalom a hajma hogy nem a szemembe bele vasalom hanem pont fölötte menjen el, így nem kell egész nap hozzá sem érnem :) Nem egész nap azzal foglalatoskodok, de nagyon nem szeretem ha hullámosodik illetve felgöndörödik a vége ..

Ennyi erővel az meg nem nőies ha nadrágot hord (csak egy elég rossz példát hoztam vele :D), mert a nők réges régen szoknyát hordtak mindig, ahogy a férfiak nem vasalták régen a hajukat ... ugyanaz ..

2012. aug. 10. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerény véleményem szerint, az ilyen egyszerű divat búza, semmi féfiasság nincs benne. Ettől még nem vagy meleg, max csak úgy nézel ki.

17/L

2012. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez nem divatbúzaság, egyszerűen EZ ÁLL JÓL ...

A rövid haj nagyon nem jó nekem, ennyi.

2012. aug. 10. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg, csak egy végtelenül primitív, heteronormatív társadalomban élünk, ahol a hajat nem lehet vasalni. Viszont nyáron látszik, hogy 10-ből 6-8 fiatal fiúnak szőrtelenített a lába, akkor hogy is van ez?
2012. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na a szőrtelenítés lábon undorító dolog ...
2012. aug. 11. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!