Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy valaki aki nem ronda de mégis örök magányra van ítélve?

Figyelt kérdés
26 vagyok fiú és soha nem volt senkim. Ronda nem vagyok, se igénytelen, se nem kövér, se nem túl alacsony (176 cm), semmi baj nincs. Kicsit magamnak való vagyok de semmi extra. Valahol egyszer olyat olvastam, hogy hiaba nincs az emberrel nagy gond, de meg van írva a sorsa, hogy örökre egyedül marad, mert a lelke( ha nem rút a lelke akkor is) taszitani fogja másokat, pl a lanyok lelkeit. Ez ilyen ezo dolog. Van ebben igazság, hogy szuletesunkkor meg van írva, hogy örök magányra vagyunk ítélve?
2012. aug. 10. 15:11
1 2
 1/13 walk w1th mee ***** válasza:
Igen létezik,és ezt a jelenséget forever alonnak hivjak..
2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A forever alone az mas, az aki nem is keresi a lányokat, nem foglalkozik velük. Én keresem oket de elutasításba utkozom.
2012. aug. 10. 15:17
 4/13 walk w1th mee ***** válasza:
Tévedsz,pont az amit te leirtál most..
2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik! Ezt egész egyszerűen felejtsd el! Mert épp azért "taszítod el" esetleg a lányokat, mert ezt sulykolod magadba. Szerintem az önbizalmadat kéne növelni, és járj el ide oda...flörtölgess lányokkal, gyűjts tapasztalatokat..stb. Menj el egyet bulizni a haverjaiddal, menjetek olyan helyre..ahol pl. lehet táncolni. Isteni dolog mikor táncolsz egy olyan zenére ami csak úgy serkenti benned a boldogság és felszabadultság érzését..és mindezt egy olyan nővel, aki tetszik neked. Menj oda bátran, szólítsd le, hívd meg egy italra...akármi! De lépj minél előbb, mert különben elfogod hinni ezt az ostobaságot, és tényleg egyedül maradsz...de kizárólag magad miatt!
2012. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim egy sem. Akik voltak vagy megmaradtak azok mind egytol egyig külföldre mentek és csak faceen beszélek velük, én is megyek majd csak 2 év múlva. A munkahelyemen csak sokkal idősebbek vannak. Egyedül nincs sok kedvem buliba járni. Vagy ne zavarjon és menjek?
2012. aug. 10. 15:25
 7/13 anonim ***** válasza:

nincs ebbe semmi ezo, h nincs kisgurázásod (vagy taszító), negatív személyiség vagy akkor nézhetsz ki akárhogy, nem fogsz kelleni normális nőnek.


próbálj vidámabb, lazább lenni.


nem a lehetőségeink határozzák meg a sorsunkat, hanem a választásaink.

2012. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
buliba egyedül ne, legalábbis ne 26 évesen, 17-18 évesen azt mondanám h akár egyedül is, úgyis összehaverkodsz ott vkivel, vagy becsajozol
2012. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha elhiszed ezt az elmeletet es beletorodsz, akkor igen, igaz az, hogy orok maganyra vagy itelve mar szuletesedtol fogva.

Kicsit trivialis lesz a pelda, de kb. erzekeltetni fogja a helyzetet: ha arra gondolok, hogy valahol meg van irva, hogy ennek az evnek ezen honapjanak ezen a heten (vagyis most vasarnapig) en mar nem fogok fankot enni, es ezt elhiszem, ebbe beletorodok, es nem megyek el a boltba, akkor igazolom magamnak azt, hogy ez tenyleg igy volt megirva es nem eszek fankot. Ezt hivjak onbeteljesito joslatnak.

Ha azonban nem torodok bele, fogom magam, feltapaszkodok es elmegyek a boltba, akkor ehetek fankot meg ezen a heten.


Szoval neked semmi masra nincs szukseged, mint AKCIORA, vagyis CSELEKVESRE: a passzivitasodat valtsd fel aktiv, cselekvo magatartassal es kezdj el ismerkedni!

Olyan nincs, hogy mindenkit taszitani fogsz, ha ugy erzed, hogy sok a kudarc, akkor maximum el kell azon gondolkoznod, hogy min kellene es min tudnal valtoztatni, hiszen a hozzaallasodon tudsz csiszolni es a szemelyisegedet is tudod fejleszteni a sikeresseg erdekeben.

2012. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bölcs hozzászólás utolsó ;)
2012. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!