Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik legigénytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik legigénytelenebb társkereső oldal? és melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

még mielőtt félreértés lenne az igénytelenség nem azt jelenti, hogy kevesen vannak az igénytelenség azt jelenti, hogy rengeteg a hulladék ember + az oldal is rettenetesen giccses pl... ilyen szerintem a LOVE.HU az ember fiúként akármilyen szépen megfogalmazott levelet írhat nem fognak rá válaszolni mert a csajok orra kb az egekben van... a másik oldal meg beregisztráltam már nőként, hogy ugyan tudjam már vajon miket írnak vagy mit kéne nekem írnom de eléggé silány volt a színvonal a fiúk sztem ott rontják el h túlzottan nyomulnak meg kétségbeesettnek látszanak és ez szánalmas ezentúl hülyék mint a s*gg de ugyan ezt mármint h segg hülyék a fiúk ellehet mondani a lányokról is ráadásul még bunkók is komolyan ez a világ legrosszabb társkereső oldala szerintem....


de a témánál maradjunk szóval melyik a legoroszabb társkereső szerintetek és miért ja és persze melyik a legjobb?



2012. aug. 10. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem a chat.hu-ról letiltottak mert elméletileg 10 éves kislányokat zaklattam. XD Ebben csak az a popén hogy lány vagyok és két évig az oldal felé se néztem...
2012. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
poén*
2012. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
chat.hu a legalja mindennek gratulálok azoknak akik ott töltik idejüket.
2012. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kérte hogy a legigénytelenebbeket írjuk. Na én azt írtam!
2012. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én love.hu-n ismertem meg a páromat, és teljesen normálisak vagyunk mindketten.

Mondjuk tény, hogy rengeteg borzalmas ember van fenn, de egy idő után megtanulja az ember pillanatok alatt kiszűrni azt, akivel érdemes beszélni.


A chat.hu valóban a legalja.

2012. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután regisztráltam a love.hu-ra két nap alatt három értelmes pasival ismerkedtem meg. Szóval lehet, csak szűrni kell a dolgokat. Bár azt gondolom ezen az oldalon a nők előnyben vannak, a fiúknak nehezebb. De ha elfogadsz egy tanácsot, írj azoknak a lányoknak is, akik nem tettek ki képet nyilvánosan magukról.
2012. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!