Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek már volt olyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már volt olyan?

Figyelt kérdés
Hogy évekig szerelmes vagy egy lányba de nem mondtad el neki? Majd kiszerettél belőle, pedig szinte naponta láttad. (Most nem tudom magam annyira kifejezni ezért úgy mondom, ahogy volt) Táborban voltunk: Egyszer csak bejön a fiúk szobájába, (1-2 lány társaságában) ahol rajtam kívül csak néhány fiú volt. Odaül az asztalhoz (csak ő), ahol én (egyedül) ültem. Majd elveszi az asztalról a (francia) kártyákat, hogy mutasson 1-2 trükköt, és én aközben csak őt figyeltem és egyszerűen újra beleszerettem. Vagyis most épp egy ilyen, hülye zónában van: több, mint egy barát, de kevesebb, mint egy szerelem. Szóval veletek már volt ilyesmi, hogy kiszerettél egy lányból, de ő újra elcsábított? Ti mit tennétek/tettetek? Arra is válaszolhattok, hogy mit csinálnátok/csináltatok amikor egy csaj ilyen zónába volt nektek. De inkább a főbb kérdésemre írjatok. Amúgy nyugodtan elmondhatjátok a saját történeteiteket.
2012. aug. 10. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy: 12/F
2012. aug. 10. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:
ez most komoly?
2012. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. aug. 10. 22:19
 4/5 Matkusz válasza:

Ok figyelj velem majdnem pontosan iesmi tortént en is tobb evig szerelmes voltam egy lany ba kiszerettem belole majd ujra beleszerettem nehany evre ,szerintem ugy a legkonnyebb felejtenni ha igyekszel nem rá gondolni és inkàbb mással probalod feledni

am 13/F

2012. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jézusom..12F és 13F.:D inkább menjetek kisautózni..
2012. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!