Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változik ha lefogyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változik ha lefogyok?

Figyelt kérdés
Fogadok hétfőn egy személyi edző pasit,megmondom neki hogy faragjon le belőlem 1hónap alatt pár kilót(8-at pl.)Na de mit érek majd azzal hogy vékonyabb vagyok,mikor bulikba már nem járok,abból kinőttem,túlságosan nyugodt életvitelt folytatok.Max. az utcán végigtipegek bájosan,vigyorogva?Vagy kénytelen leszek programokra járkálni hogy megismerkedjek valakivel?Lehet egyáltalán olyan pasit még találni aki higgadt,és nem ugrabugrál össze-vissza? :)
2012. aug. 10. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az alakod.
2012. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, és jobban fogsz tetszeni magadnak. ami nagyon nagyon fontos dolog.
2012. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
magabiztosabb leszel esetleg annyi. én 26 kilót fogytam, és sokkal jobban érzem magama a bőrömben :)
2012. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és úgy látom te is ugribugri vagy...
2012. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát fábol van h faragni kell téged: O ? abbol lehet 8 kilot de emberböl nem nagyon 1 hónap alatt...
2012. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hole Hunter ***** válasza:

Ha a 8-at 100-ból adod le, nagyjából semmi sem fog változni.

Pasizáshoz pedig édeskevés a fogyás...ahhoz nyitottság kell.

Bulizni meg sosem késő...méghogy kinőttél...cöhh

2012. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok,ezzel nincs gond,és csak erősebb vagyok most alkatilag,nem gurulok,nem is ezen múlik.Csak azt látom hogy mindenki csak izmosodik körülöttem,bebizonyítom hogy nekem is sikerül,de ezzel még nem váltom meg a világot.Itt már nem akarok járni bulizni,mindenhol csak 20évesek vannak.
2012. aug. 10. 23:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább +15 kg-ra lenne szükségem... :D Magamból kiindulva azt mondom, hogy elsősorban tetszenél magadnak, ami kisugárzik. Jobb lesz a közérzeted, a hangulatod és kevésbé leszel stresszes. Kiegyensúlyozottabb leszel. Ez mind olyan dolog, amivel már könnyebb ismerkedni. :)
2012. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

berkes eszterhez menj.

ő csinálja,edzi a legszebb csajokat.

2012. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*legszebbre
2012. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!