Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egyesekkel ez miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egyesekkel ez miért van így?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon csinos, vékony lányok akik tetszenek a pasiknak. De ugye vannak másmilyenek is pl ducik, vagy akik lefogytak de lóg a bőrük.. Na most arra lennék borzasztóan kíváncsi, hogy egyes pasiknak miért a duci/löttyedt csajok jönnek be és miért nem a csinosak? Az ilyen fiúk válaszát várom.

pl van egy duci bnőd és ránézel a haverod csajára aki szép vékony és csinos. Nem vagy féltékeny h neki milyen woow nője van, neked meg csak egy ducika? Lehet ez h.lye kérdés de kíváncsi vagyok.

az én környezetemben lévő fiúknak mondjuk inkább a vékony csajok jönnek be, ezért is nem tudom ezt tőlük megkérdezni. Pedig érdekelne a magyarázat :D


2012. aug. 11. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi a csinos? Hol a határ a csinos és nem csinos között? Ki határozza meg, hogy hol a határ? Ugyanaz-e a csinos a fiúknak, mint amit a nők annak tartanak?

Ha a kérdésed minden magyar férfi kérdése/válasza lenne, akkor hány lánynak lenne párja ma Magyarországon?

Csak pár kérdés, ami felvetődött bennem.

2012. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert nem minden a külső egyrészről.A legtöbb általad "duci"-nak nevezett lány sokkalta kedvesebb a vékonyabb cicáknál.Nem azt mondom,hogy legyen dagadt,de ha valakit nagyon megszeretek akkor nem csak a külső számít már.
2012. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Mert kell a francnak egy csontos seggű, botlábú, kiálló bordájú botsáska. Undorító, ha egy nőnek kiállnak a csontjai. Nem ez a nőies. Inkább legyen szép kerek popsi, dögös combok, pici aranyos poci, szép kerek cicik, mint az előző borzalom.

19 F

2012. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem az anorexekre gondoltam hanem a valóban csinosakra.

pl britney spears alkatú csajokra.


az első válaszolónak: mindenkinek más a csinos igen, de azért csak meg tudod állapítani h igen az én csajom duci az övé meg vékony


és 1 vékony lány is lehet kedves aranyos :)

2012. aug. 11. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Britney Spears alakú...:-D:-D:-D Katasztrófa. Nem attól lesz nőies valaki, hogy 90-60-90.
2012. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát erről beszélek (1.), a kérdező eldöntötte, hogy B. Spears a csinos, ő ehhez méri a többieket.
2012. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én világ életemben a vékony csajokat szerettem/szerettem volna,szerintem egyszerű a válasz,mindenkinek más az ízlése.
2012. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hozzá hasonlitok mindenkit csak azért mondtam mert öt kb mindenki ismeri. Mindhattam volna egy átlag embert de hiába mondanám hogy Nagy Ágnes. Azt kérdeznétek: kiii???
2012. aug. 11. 23:19
 9/12 HalkHogen ***** válasza:
100%
A "duci/löttyedt csajok"(...) csak olyanok lehetnek, akik a francnak se tetszenek, vagy mire gondolsz? Egy nő nem csak abból áll, hogy olyan feszes, mint Csitri Szpirsz. Ha megpróbálnád összetett jelenségként értelmezni, talán túllátnál a külsőn...
2012. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gondolom nem véletlen a barátnőm, és nem véletlen szarom le a többi lányt....
2012. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!