Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok véleményt légyszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok véleményt légyszi a többiLent?

Figyelt kérdés
Csajok mennyire jön nektek be a tetoválás egy pasin? Persze nem túl nagy, olyan amit takar a póló. Pl vállon, vagy felkaron.
2012. aug. 12. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez ekkora szám szerinted manapság?!
2012. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit se jön be.
2012. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mekkora szám, ezért kérdezem.
2012. aug. 12. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Semekkora,nagyon sok emberen van már mindenféle tetkó,nőkön-férfiakon.Rajtam is van egy kisebb lapockán,senkit se érdekel.
2012. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem különösebben a tetoválást, de ha valami szép, esztétikus és nem túl nagy tetkóval rendelkezik valaki, az nem zavar. :)
2012. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda érte, de ha minden klappol, emiatt nem utasítanám el.
2012. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval inkább ne?
2012. aug. 12. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem mindegy ha tetszik egy pasi nem érdekel hogy van e tetkója vagy nincs...egyébként nekem bejön én is szeretnék majd csináltatni 19/L
2012. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is, ezt magadnak csinálod és nem a csajoknak.

Másodszor, ha bizonytalan vagy, akkor inkább ne, mert meg fogod bánni. Csak akkor csináltass tetkót, ha biztosan akarod. Mert lesz olyan lány, akinek tetszeni fog, és lesz, akinek nem. De ezt mi nem dönthetjük el helyetted. Nem nekünk kell ugyanis viselni életünk végéig.

2012. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, hogy magamnak csinálom, engem nem befolyásol semmiben, de mivel férfi vagyok, ezért a lányokat szeretem. És azért kérdeztem, hogy mennyire befolyásoló vagy előnyt kovácsoló jelenség
2012. aug. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!