Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem mi ez? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem mi ez? Szerintetek tetszem neki? 13év kor különbség.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek tetszek neki?

Bevalottam neki mit érzek meg már kétszer dumáltunk a tiszaparton este több mint egy órát.

És a végén mondta, hogy ad egy puszit, adott is én meg megöleltem. Mindig néz ha strandon vagy bulizó helyen vagyunk, meg az utcán integet mindig meg mosolyog. Szerintetek van rá esély h tetszem neki annak ellenére, hogy 13év van közöttünk?

én,lány.16

pasi.29


2012. aug. 13. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van.
2012. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. aug. 13. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak úgy fest ,hogy tetszel neki. Én 17 voltam a srác aki udvarolt nekem meg 29 azóta a férjem.

Nem szánna rád órákat ha nem érdekelnéd.

2012. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Te még gyerek vagy, ő meg egy éretlen felnőtt, keress inkább egy korban hozzád illő fiút. Kiégnél, csalódnál mellette, vagy még azt teheted, hogy vártok egymásra 10 évet, ami szintén nem reális. Szóval? Másik fiú.
2012. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
de szanna ra orakat, ha valamiert ugy gondolja, hogy erdemes megfektetni... ovatosan az ilyenekkel, megis csak 13 ev es te meg nagyon fiatal vagy.
2012. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, oké majd oda figyelek.
2012. aug. 13. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!