Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Tetszenek az ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Tetszenek az ilyesmi lanyok?

Figyelt kérdés
Szoke, magas, jo labu, feszes hasu, kerek feneku, viszont szinte semmi melle nincs. Vagy lehet ugy is kerdezni, hogy nagy mell, vagy kicsi es formas? Amugy a csaj nagyon csinos szep arca van, modell. Nem is buta, jo hangja van, orvosira szeretne menni. Es titeket zavar ha egy csaj magasabb nalatok? Magas sarkuban vagy nelkule. Mert engem igen. De a lany magasabb nalam...
2012. aug. 13. 22:30
 1/5 okoska31 ***** válasza:
passzolhatod.
2012. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"feszes has"

Ezt, h érted?A hájtól feszül?

Am, ha nagyon szép a többi idoma akkor simán kompenzálhatja a kicsi melleit.:)

Ha magasabb nem különösebben érdekel,ámbár nem sok ilyen volt dolgom mert 190cm magas vagyok :P F/16

2012. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy lapos, sima szoval csinos.
2012. aug. 13. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
"szőke" na nekem itt bukott meg az egész. szőkék nem az eseteim.
2012. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha rászokok a fűre hogy odatudjak menni csajokhoz az utcán, akkor direkt mindig a leglaposabbakhoz fogok szal készülj :D (nem szívnék annyit hogy látszana) mert azok valszeg kedvesebbek

f/19

2012. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!