Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elszúrtam? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elszúrtam? Szerintetek meddig maradnak együtt?

Figyelt kérdés
1 éve szerelmes vagyok egy fiúba, még sosem volt ezelőtt pasim, de szerintem az, hogy sokszor megfogja a kezem, hozzám bújik, piszkálja a hajam, sokszor mellém ül, és fontos neki, hogy ott legyek vele, azt jelenti, hogy én is érdeklem őt. Nos, a helyzet, és a probléma forrása az, hogy nem vagyok krva. Együtt nyaraltunk egy társasággal, amiben egy másik lány is benne van, és ez a csaj rányomult a srácra. Amint leül a fiú, a lány beleül az ölébe, mindig fogja a kezét, állandóan nyalizik neki, én el lettem felejtve. Mi 16 évesek vagyunk, a lány 14. A srác azt mondta, hogy nem akar vele járni, mert szerinte túl fiatal a lány hozzá, és neki rendes kapcsolat kell, a lány túl gyerekes. Most mégis járnak. A szívem meg megszakadt :( Nem mertem neki elmondani, most se nagyon tudnám, ezek után főleg nem... És nem értem miért mondta nekem, hogy neki rendes kapcsolat kell, és attól a lánytól nem kaphatja meg, mikor mégis járnak. Szoktunk találkozni, nagyon rossz a kedvem olyankor, hiszen látom, ahogy együtt vannak. Pedig tényleg már kezdtem össze szedni a bátorságom, mivel annyi önbizalmam sincs, hogy erről a barátaimnak beszéljek, de ezután a dolog után teljesen padlón vagyok... :/
2012. aug. 14. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát rossz hírem van, ezt a fiút cseppet sem érdekled. Ne foglalkozz vele. Az, hogy egy 14 éves kislánnyal képes kezdeni, elég nagy felelőtlenség, és bunkóság, ne is vágyj egy ilyenre.
2012. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem csak árt. Ma szakított velem a barátnőm, szóval én is padlón vagyok. Csak nekem még jobban fáj, mert én úgy jártam vele, hogy már szerettem. :'( Ha szeretnél beszélgetni, akkor írj privit, mert tapasztalatom van benne bőven. Amúgy ennél a fiúnál jobbat érdemelsz, ha elcsábította őt egy korombeli. Szerintem nem szerelemből van vele, és nem lesz vele boldog. Tudom igazságtalan volt veled szemben, de majd találsz olyat, aki megbecsül. :) Én már nem nagyon hiszek a szerelemben.
2012. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
... Nekem ez nagyon rossz, mert a sulimban sokat bántottak, azóta sem tudom miért, de az ilyen dolgok miatt rettenetesen visszahúzódó vagyok. Jól éreztem magam vele, és azt hittem, talán vele tényleg boldog lehetek, de nem, és a legrosszabb, hogy még mindig csak rá gondolok. Tavaly végig vele jártam 1 buszon a suliba, és a találkozóinkra még mindig elmegyek, hát... nagyrészt miatta. Az egészben az a legfurcsább, hogy mikor nála van találkozó, akkor biztosra megy, hogy én is ott legyek, minimum 20x megkérdezi, hogy tudok-e menni. Nem értem :(((((
2012. aug. 14. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a lány megtette azt amihez neked nem volt bátorságod. Az nem qrvaság, ha te is közeledsz a sráchoz, főleg, hogy már régóta ismeritek egymást, és számára is több vagy, mint egy haver.

Te vagy kivárod, hogy mi lesz ebből a kapcsolatból, vagy megmondod a fiúnak őszintén, hogy rossz látnod, hogy azzal a lánnyal van, mert remélted, hogy egyszer majd veled lesz úgy.

Ha azt akarod, hogy valaha is összejöjjetek, neked is fel kell vállalnod az érzelmeidet.

2012. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy közeledett felé, hogy qrva, hanem a teljes viselkedésére. Nem csak én gondolom így, az egész társaság így van vele. Kivéve persze a srácot :( Ha nem jöttek volna össze, és a lány lekopik rólunk, elmondtam volna neki... De így most már...
2012. aug. 14. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy éved volt rá, hogy elmondd, nem tetted, miért pont most tetted volna meg?

Ha meg tényleg felbátorodtál, tedd meg most, aztán majd ő eldönti, hogy a kisqrva, vagy te vagy neki fontosabb.

2012. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt írod: " megfogja a kezem, hozzám bújik, piszkálja a hajam, sokszor mellém ül, és fontos neki, hogy ott legyek vele"

Ha egy év nem volt elég, hogy észrevegyen, és járni akarjon veled, ne törd magad.

2012. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!