Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak miközben a barátom csókolgatja a nyakamat?

Figyelt kérdés

Igazából nemtudom hova tegyem a kezem és mit csináljk közben...de vahogy tudani szeretném vele hogy tetszik és élvezem.

A normális válaszokat köszönöm :)

16/L



2012. aug. 14. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát mittudomén:) Simogasd, támaszkodj...
2012. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
simogasd, finoman karmold a hátát, de csak óvatosan, sóhajts a fülébe, vagy finoman, próbáld ki, szeretni fogja... Vagy ha nagyon merész vagy és már ott tartotok simogasd a fa..át... az még jobban szeretni fogja... Velem ezeket szokta csinálni a csajom, és nagyon szeretem...
2012. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi :)

2. Örülök hogy ennyire 'kúlturált' vagy gondolom nem sok nőnemü egyed közeledik hozzád...

2012. aug. 14. 20:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg harapdáld a fülcimpáját, és sóhatjs bele a fülébe... vagy esetleg finoman bele is lehet nylani, de ez már ember függő nagyon hogy kiszereti vagy ki nem... Csinálni is és akapni is..:) Én személy szerint szeretem...:)
2012. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
lehetőleg túrós palacsintát, azt mindenki szereti
2012. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszi :))
2012. aug. 14. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Én akkor a tarkóját sziktam simogatni vagy a hátát és imádja. De nekem sosincs olyan, hogy nem tudom, hogy hová tegyem a kezem. Ez nálam csak úgy jön.

15/L

2012. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát csòknál meg máskor énis tudom hova tegyem...de ő az első aki a nyakamat csókolgatja így valahogy nem érzek rà...vagy valahol el vagyok rontva :D
2012. aug. 14. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:

7. vagyok

Nem, dehogy vagy elrontva. Bocsi, de akkor többet nem tudok segíteni.

Sok sikert!

2012. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyúlj be a gatyájába...
2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!