Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsak vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak vissza egy lányt úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Visszautasítani egy lányt?? De megőrültél? Ingyenpina ember!
2012. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy miért szeretnéd visszautasítani, és miben! Ha nem szeretnél járni a lánnyal, aki oda van érted, akkor légy őszinte, a hazugság tönkreteszi mindkettőtök emberi kapcsolatát.

Légy önmagad, mondd el mit érzel, abból nem lesz baj!

2012. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Sehogy. Nő.


Dugd meg, úgyis meg fog sértődni, de legalább Te is jól jársz.

2012. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért szeretném visszautasítani, mert barátnőm van akit szeretek. de ennek a lánynak most halt meg az egyik szülője és nem szeretnék neki mégnagyobb fájdalmat okozni.
2012. aug. 16. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet anélkül, hogy megbántanád.

Ha csak célozgatsz arra, hogy nem kell, azt valószínűleg úgysem értik meg.

Egyszer rám akaszkodott egy csaj, folyton rajtam lógott, már halálra idegesítet, úgyhogy megmondtam neki, hogy nem tetszik.

Hisztizett egy sort és ennyi.

2012. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbántani biztosan meg fogod, csak annyit tehetsz, hogy nem alázod meg, nem húzod az agyát, akkor hamarabb túl lesz rajta és nem fog tartósan sérülni.
2012. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miért bántanád meg!?? van barátnőd akit szeretsz!! hogy akarhat valamit egy olyan sráctól akinek van szerelme?? már bocs de ebben ő a szemét..
2012. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez elég bonyolult. még suli közben megtetszett, és megbeszéltük hogy majd találkozunk. de mindig közbejött valami. én utaztam, ő is utazott, de a nyár elején egy nyaraláson megismertem egy lányt akibe mára beleszerettem. de a lány akivel találkoznánk ezt nem tudja. mostanában írogat facebookon meg fel is hívott. most mentek nyaralni, és nem akartam visszautasítani még mert nem szeretném hogy miattam szomorkodjon. azt mondja a barátnője hogy nagyon belém van zúgva. kedden mondom meg neki hogy van valakim.
2012. aug. 18. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja...hát az szar... ígyis úgyis sírni fog.. nem kerülheted el ez az 1 biztos. De van barátnőd és ezt el kell fogadnia.
2012. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. aug. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!