Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki? van 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki? van 1 lány akivel megismerkedtem, és nagyon jol elvagyunk, szemezünk, beszélgetünk, szeretjük egymás társaságát. Nagyon tetszik nekem, és tuti hogy énis neki. Most jön a problem:

Figyelt kérdés
Lehet hogy félvér a lány de nem biztos mivel nem látszik rajta,de van 1-2 cigány barátnöje és mintha sötétebb lenne a böre az átlagosnál..nemakarok rákérdezni mer biztos elkuld a busba.. de az anyukája magyar az tuti. hogyan deritsem ki hogy vajon cigány-e a származása?

2012. aug. 16. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd be a tescoba
2012. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a vezetékneve?
2012. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajna nem tom a vezetéknevét, de majd megtudakolom.
2012. aug. 16. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a megismerkedtem szó egy kicsit erős ide, ha a vez. nevét sem tudod. akkor nem is igzán ismered
2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen bocs, hogy rosszul fejeztem ki magam. kb. 2 hete láttuk egymást elöször, és azota ismerkedunk. Már elakartam hivni 1 talira, csak beütött eza cigu stármazás.
2012. aug. 16. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
attól h barnás a bőre nem biztos hogy cigány :)én nem vagyok az de nekem is barna a bőröm mert könnyen barnulok,de vannak fehér bőrű cigányok is..a vezeték nevét kéne megtudni :)
2012. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A zsiványokat ma már nehezebb megkülönböztetni, mivel vegyültek. A zsiványokat úgy is tudod azonosítani, hogy a beszédjük (hangos) és a testtartás alapján (általában hadonásznak beszéd közben).

Nekem volt egy zsivány szomszédom és fehérebb volt, mint én ... :)


35 F (fehéreuropid)

2012. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!