Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a lenti jellemzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a lenti jellemzésű fiatalemberekről?

Figyelt kérdés

nem volt még barátnője, magas helyes, nem beszél sokat csak mosolyog, mindig mindenkivel kedves, több hobbija van, szereti az állatokat.


vannak olyan lányok akik érdekesnek találják az ilyen pasikat? esetleg szeretnék kinyitni neki a bezárt kapuját?



2012. aug. 16. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyet keresek... Nem kell a sok duma, az esze legyen a helyén, ne a szája. :)
2012. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem én hasonló vagyok :)
2012. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

És szerény is, nem....?


Na, de amúgy nálam plusz pont a hobbi és az állatszeretet, de annyira nem szeretem, ha nekem kell nyitogatni a kapukat, bocsi =( Jobb, ha a fiú kezdeményez, legalábbis szerintem. De biztos, hogy van olyan lány egyébként, aki szívesen kinyitná azt a kaput =)

2012. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kiegészítésként, még annyi hogy érzékeny lelkű, szereti tudó. vicces, de komoly is ha a helyzet elvárja.


a kapujaimat pedig nem tudom kinyitni sehogy sajna. sokak szerint kikéne és nyert ügyem lenne bárkinél. de nem vagyok képes rá. ezért kellene másnak.

2012. aug. 16. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nagyon jól hangzik, de úgy igazán akkor lehet véleményt mondani, ha az egész embert látjuk és ismerjük. A helyes az relatív, de feltételezem ha sokan mondták rá, akkor nem elfogult vélemények, mint amit a szülők szoktak mondani pl. :)


De ami ide le van írva, az tetszik, és igen, érdekesnek találják őket többnyire.


18/L

2012. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hány éves ez a fiatalember? :D
2012. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos, hogy a fiú kezdeményezzen. De ugye ez a megszokott. Pl. én sem kezdeményeznék csak úgy...

17/L

2012. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

és az érdekesnek nyilvánítás hogy orientálódik az aurája felé a lányok felől?


amit észrevesz az az, hogy elég sokan megnézik az utcán vagy bárhol. olykor ez már zavarja őt.


még annyit hogy mindig kiáll magáért és a jogaiért, és tud helyesen írni.

2012. aug. 16. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Két dolog szükséges: Hány éves vagy? KÉP!
2012. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és hogy hol laksz? :)
2012. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!