Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehet ő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet ő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az én esetem igazából egy barátságról szól,de ,,olyan" értelemben is lehet értelmezni.Én vagyok a lány,ő egy idősebb fiú.Egyébként a Livemocha-n ismerkedtünk meg,úgymond,küldött egy e-mailt én válaszoltam,aztán küldött mégegyet,akkor meg ráírtam chaten.Megkérdezte hogy felvehet-e fb-ra és azóta ott is beszélünk.Nem arab,török,,szóval nem az olyan csaló népek közé tartozik,ha értitek mire gondolok.Van pár közös témánk,és jól elbeszélgetünk.A képe alapján aranyos,a profilképe meg tetszik nekem,ott szerintem kifejezetten helyes.Meg segít nekem tanulni az anyanyelvét is,de angolba is segített már.Csak közbe eszembe van,hogy néha kicsit olyan mintha 2 féle lenne a fiú:mert ilyen helyes,fiatal akinek sok barátja van,és még talán sok lánynak is tetszik, de közbe a másik hogy a külseje csak egy dolog,mert amúgy félénk,kevés barátja van és hasonlók.Amúgy mondta már nekem hogy én vagyok a legkedvesebb barátja,meg hogy én én egy angyal vagyok,meg hogy örül hogy beszélhet velem,meg hogy gyönyörű vagyok.Ezeket vajon komolyan gondolta?Amúgy alapjában véve őszintének tűnik de eszembe jutott hogy mi van ha mégse?Mert ha pl nem az ő képe van fent,vagy ha valamibe nem mondott igazat vagy nem komolyan mondta amiket nekem mondott.Ennek ellenére nagyon megkedveltem,és hálás vagyok neki amiért segít nekem.Sőt,talán még azt is mondhatnám hogy a fényképe alapján kifejezetten tetszik.Mellesleg,megadta a skype címét,igaz hogy azt tanulás céljából.Szerintetek ő milyen lehet?És kedvel engem,tetszhetek neki?És szerintetek skype-n beszéljek vele?Bocsi ha sok csak nagyon érdekel a vélemény.Koromat tudom hogy nem írtam,de halehet kihagynám,de amúgy nincs olyan vészes korkülönbség.Nem 1 év,de nem 6.Előre köszi.
2012. aug. 17. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem arab,török,,szóval nem az olyan csaló népek közé tartozik,ha értitek mire gondolok."


Az olyanra mint te, van egy szép idegen szó. If you know what i mean.

2012. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy így fogalmaztam meg,de arra gondoltam itt amiket terjesztenek hogy az arabok és a törökök veszélyesek lehetnek.Gondoltam hallottatok ilyenről.
2012. aug. 17. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele skype-on webcamon és akkor meglátod hogy tényleg olyan helyes-e mint a képeken:)......arról meg amiket mondott neked senki nem tudja neked megmondani hogy komolyan gondolta e vagy nem.....és szerintem azért mert török lehet jó ember szerintem nem azon múlik hogy valaki hazudik-e vagy sem, neked kell őt kiismerned és rájönnöd hogy milyen valójában :)
2012. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!