Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Plátói" szerelem? Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Plátói" szerelem? Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Van egy férfi.Tudom,hogy kicsi az esélye,hogy az enyém legyen(ennek több oka van).Mégis,sosem érdekelt senki ennyire,rengeteget randiztam helyes,kedves fiúkkal,de semmi.Csak hozzá hasonlót keresek,de beláttam,ez nem fogja őt pótolni.Ennek már 2 éve.

Volt valaki hasonló helyzetben?



2012. aug. 17. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2012. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bővebben :)

Néhány történetet jó lenne olvasni.

Nem tudom,miért mindig az elérhetetlen kell a legjobban az embernek... :(

2012. aug. 17. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, talán még mindig így vagyok.

Van egy lány az osztályomban, akibe eléggé bele vagyok esve. El akartam hívni valahová, de visszautasított, azóta jóban vagyunk, de egyre inkább úgy érzem, hogy sosem lehet az enyém. :( Elérhetőbbnek tűnik nekem, mint neked ez az említett férfi, de én valamiért 1 napja így érzek...

2012. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én többször is voltam már így. Szerintem önsorsrontás az egész, direkt lovallja bele magát az ember, hogy legyen mivel sanyargatnia magát.
2012. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1. voltam.. Írtam privátot
2012. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elérhetetlen mindig jobban kell, hiszen kihívást jelent, plusz lehet róla álmodozni, elképzelni,h milyen "tökéletes" lenne vele!

Nekem volt egy fiú aki kb. 2 éven át volt a vágyaim tárgya, véget ért egy kapcsolatom, nem miatta de Ő is sokat számított benne, aztán úgy alakult,h végül egy harmadik személy mellet kötöttem ki, akivel már 3 éve együtt vagyunk. Még a kapcsolat elején alkalmam adódott arra,h beteljesüljön az a plátói szerelem, de amikor ott ültem mellette, és megkaphattam már egyáltalán nem tűnt olyan érdekesnek!

2012. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen.Én próbáltam kiverni a fejemből,de egyszerűen "beleragadt" minden gondolatomba.Már olyan,mint egy betegség.Ha direktben próbálom mellőzni,akkor is ott van.Érdekes,mert az elején nem is érdekelt,aztán szinte egyik pillanatról a másokra döbbentem rá,hogy kell.Hát magaon is meglepődtem...
2012. aug. 17. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve tetszik egy fiú, pedig megmondta hogy soha nem le semmi köztünk.
2012. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én voltam, úgy leoltott egy lány (akivel nagyon picit lehettem együtt), hogy csak úgy porzott a valagam, amikor kidobott. Ennek 3 éve és sosem fogom elfelejteni, de hát ez van. Ilyen az élet. Nem érdemes túlzottan erre koncentrálni, mert belebetegszel. Foglalkozzál más dolgokkal, az életnek még annyi területe van, ami lekötheti az embert.
2012. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem Ő az,akiért sok mindent feladnék,csak hogy vele lehessek :((
2012. aug. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!