Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval elkísértem anyukámat ma a kórházba és amíg vártam rá,odajött hozzám dumálni egy srác.Hát külsőre egyáltalán nem tetszett,viszont jófej volt,nem lehetett belekötni,meg azért önbizalma is volt.Mondta hogy találkozhatnánk és elkérte a számom.Igazából semmit nem akarok tőle,de szerintem ő se tőlem,csak barátság lehetne,főképp a korkülönbség meg a kinézet miatt.De azt meg nem tudom most így megérné-e ezért találkozni,ő nem biztos hogy így gondolja.Én még csak 15 éves vagyok,most megyek gimibe,ő meg már egyetemista,kinéz vagy 25-nek.Ha képtelen is vagyok magam megértetni a korosztályommal (ami kivételesen nem kamu,a felnőttekkel tök jókat beszélgetek),akkor sem ér fel nyilván a szellemi kapacitásomhoz egy 25 éveséhez és én nem is akarom.Igazából már küldött sms-t is,amire nem válaszoltam még,de már őszintén szólva a barátság gondolatától is elment a kedvem.Meg ha jobban belegondolunk ő se lehet normális,ha leáll velem kommunikálni annak ellenére hogy elmondom hogy most megyek gimibe.Szerintetek hagyjam az egészet?
2012. aug. 18. 00:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*kapacitásom
2012. aug. 18. 00:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyha már felvetődött benned a kérdés, hogy hagyd-e a fenébe, akkor tényleg hagyd a fenébe.
2012. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja az csak egy félresikerült Eko-csajozás volt még 1x bocs :)nem kell visszairnod vettem az adást
2012. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz a legjobb,köszi.Csak elegem van már hogy a 15-6 évesek a közvetlen környezetemben totál idióták,a többi ember meg aki próbálkozik,a másik véglethez tartozik.Vagy bámulnak a 30 éves pedofilok.Remélem akadni fog egyszer egy normális fiú is.
2012. aug. 18. 00:54
 5/8 anonim ***** válasza:
figyelj,egy férfi sosem csak barátkozni akar egy nővel.És valóban nem normális a ti esetetekben ez a 10 év.Később persze már ne gond.Vigyázz az ilyenekkel.
2012. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt az Eko-sat most nem igazán értem:)
2012. aug. 18. 00:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi Neked is utolsó!
2012. aug. 18. 00:56
 8/8 anonim ***** válasza:
10év bőven sok a te korodba. Amúgy meg szerinted odamegy valaki/te odamennél egy ismeretlenhez a korházban hogy barátkozz?
2012. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!