Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon duci vagyok vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon duci vagyok vagy még szexinek lehet mondani? Miért piszkál mindenki?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]


2012. aug. 18. 21:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Simán vonzó ez az alak, ne aggódj miatta! :)
2012. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%
Én lány vagyok. Ez szerintem nem vészes. Nem vagy sovány, de egyáltalán nem vagy kövér sem. :)
2012. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
addig amig nem tudod leszarni hogy mit gondolnak mások nem leszel boldog
2012. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
54%
még elmegy kicsit fogyhatsz de nem v kövér:D rossz társaság esetleg? nincs jobb dolguk?
2012. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ez a "husi" kategória. Ha nem hízol többet, ez még az elfogadható kategória. Blokkolnálak:D
2012. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Jézus Krisztus. Ezzel piszkálnak!?!?!?! Tök jó alakod van :D
2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Hát itt is megkapom az ívet.Félre ne értsetek,nem szeretem a csontsovány lányokat és ha itt azt mondják,hogy nőies alakom van annak örülök....olyat akarok de a kövér,duci,husos az már nekem a nem jó kategória
2012. aug. 18. 21:46
 8/34 moslekosvodor ***** válasza:
Mi van veletek emberek? Husi? még vállalható? szerintem egy igazi nőnek ilyen alakja kell h legyen - ne törődj senkivel nagyon jó alakod van
2012. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszi :) én már belenyugodtam....mint itt is mutatja a többség én már rég nem vagyok jó,csak egy vállalható,húsos,duci...stb Mondom nőiesen ,,husi,, akarok lenni akin van mit fogni.....de húsos,duci,kövér,vállalható nem igazán kedves,de ez van.Most a vékony csajoké a világ
2012. aug. 18. 21:52
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Kedves Kérdező! Ha feltettél egy kérdést, azon nem kell meglepődni, ha a pasik próbálnak őszintén válaszolni. Elvégre azért kérdezted. Szerintem hazudik az, aki azt mondja, hogy a legcsinosabb nő vagy, akit valaha látott.Ellenben kövér sem vagy.
2012. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!