Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, verekedtetek már más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, verekedtetek már más lányokkal? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a húgicámmal egyszer önvédelmet akartunk tanulni xD
2012. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én még nem, de csajbunyót már láttam közelről:D persze valami pasi miatt vesztek össze...:D tépték egymás haját, soha nem felejtem el.:D
2012. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Értem verekedtek
2012. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Megszámolhatatlanszor a hugommal.

Meg adtam egy pofont a csajnak, ő rá akart kapni a hajamra, csak én gyorsabb voltam, ezért haj nélkül meg piros pofával ment haza. Azért, mert szünetben elkezdett pofázni rólam mindent mindenkinek, hogy a suli ribanca vagyok, meg ilyenek. (középsulis vagyok). Kiderült hogy azért volt mindez, mert a srác akibe szerelmes (legjobb haverom) mindig velem lóg. xD omg.


Meg általánosba (8.) megtéptem egy rib@ncot mert ellopta a nyakláncomat meg a pénzemet, és nem akarta visszaadni. Szünetben felmentünk, kivettem a táskájából ami az enyém volt, pont bejött, megtéptem, és elmentünk. xD

2012. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó párszor :-)
2012. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Diszkóban már én is láttam cicabunyót:D Tépték egymás haját,karmolták,harapták egymást,de olyan hévvel estek egymásnak,hogy alig tudtam követni a történéseket,hihetetlen energiájuk van ilyenkor:D Ha jól rémlik srác miatt verekedtek...:D 24F
2012. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszer az osztálytársamat megtéptem. Azóta is legjobb barátnőm :D 15L
2012. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen egy csaj aki osztálytársam volt már nem is tudom miért még általánosban volt...:D
2012. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

pont múlt héten történt hogy a barátom haverjanal írtunk Mikor a barátom exe oda jön és elkezd pofazni hogy em elvettem élete szerelmet majd megpofozott nálam ilyenkor felmegy a pumpa és neki estem a csajnak .... a csaj egy pofont tudott adni amíg én a földön teltem és ütöttem.... nem vagyok agresszív csak ha kiprovokálják amúgy két pofonnal nem akartam többet adni neki de Mikor elhordott minden mocsoknak akkor elpattant valami :D na m1 barátom és a haverjai jót röhögtek azon hogy az egyik legdühüngősebb csajt "megvertem"

20L

2012. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nővéremmel nagyon sokszor...


Egyszer kicsit megrugdostam az osztálytársam lábát, mert lekövérezte a nővéremet.

2012. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!