Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt olyan fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan fiú aki külsőre tetszett de volt vmi rossz tulajdonsága ami miatt aztán szóba se jöhetett nálatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

velem általában mindig úgyvan, hogy ha tetszik akkor tuti nem leszek belé szerelmes....általában azok akik elsőre nem tetszenek de megismerem őket és megszeretem mindig ilyenbe voltam szerelmes :)

18/L

2012. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt. Kívülről nagyon aranyos volt, de sajnos ha beszélni próbáltam vele mindig rá kellett jönnöm h gondjai vannak a kommunikációval ...
2012. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
volt. nem jó egyszerre több cuncival játszani. akit szeretsz csak azt szeressed, és ne etesd össze-vissza a nőket.
2012. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy külsőre tetszett, de a beszéde elijesztett. Ilyen hülye szavakat használt, gyorsan is, meg halkan beszélt.

De olyan is volt, aki folyton számonkérte rajtam hol voltam, és utána elkezdte szidni a helyet/embert akivel/ahol voltam.


Őőő. De volt olyan is, hogy ronda volt a srác és beleszerettem. Akkorse lett belőle semmi, félénk volt.

2012. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

erős cigis volt. meg 15 éves, aztán inkább hagytam.

14L

2012. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
Ilyen nem létezik.Ha valaki külsőre jól néz ki az már elegendő feltétel a csajoknak,tökmindegy hogy g*ci vagy sem
2012. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 qrvára nem. Láttad a Nagyfiúkat? strandos jelenet? Dorogfalva? beugrik?:D
2012. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.
2012. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint a hatosra célzok...
2012. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

volt. pl. hogy roma volt

meg olyan is volt aki nyomozgatott meg számonkért meg ellenőrízgetett hol vagyok...leépítettem

2012. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!