Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek történt már ilyen, vagy legalábbis ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Az hogy tetszettek már nektek csúnya fiúk?Vagy volt már olyan érzésetek hogy de jó lenne megölelni,megpuszilni vagy megcsókolni egy olyan fiút aki kinézetre nem éppen a legjobb?


17/l


2012. aug. 20. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, illetve nekem mindegyik srác tetszett, csak maximum a többiek fikázták, hogy fúújmá, hogy néz ki. De nekem akkor is tetszett. :D Ebből is látszik, hogy a szépség relatív.

21L

2012. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van.De hogy mondjam...nem éppen helyes,de valami miatt még is bejön külsőre.:D
2012. aug. 20. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg karakteres és neked tetsző a kisugárzása =) Van ilyen. Nem kell azzal foglalkozni, hogy esetleg mások szerint csúnya, ha téged megfog, akkor már pont elég jó =)
2012. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már jártam kifejezetten csúnya sráccal is. Egy betegség miatt tiszta lila dudor, meg heg volt az arca. Szóval jah, van ilyen.
2012. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!