Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok egy ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Aki nem ezért szeret hogy hogy nézek ki hanem azért hogy milyen vagyok... A környéken csak nagyszájú ribik vannak :S
2012. aug. 20. 19:17
 1/6 Hole Hunter ***** válasza:
Akkor bizony más környéken.
2012. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol ha elég pénzed van, akkor kurv@ra nem számít, hogy egyébként milyen vagy.
2012. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegyél fel ide képet!
2012. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol, ilyen nem létezik. Aki nem azért szeret, ahogy kinézel, az a pénzedért "szeret".
2012. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs konkrét hely. rám egy ilyen lány talált teljesen véletlenül. azóta sem engedtem el. nem akarlak elkeseríteni (de el foglak), ilyenre könnyen lehet hogy soha nem akadsz. mégha vannak páran.
2012. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. amúgy meg ronda vagyok és csóró. :D
2012. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!