Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig ilyen érzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ilyen érzésem?

Figyelt kérdés
Az első szerelmem plátói volt, több év kellett míg teljesen elfelejtettem,mégis ha összefutunk valahol,elfog egy nagyon furcsa érzés, rossz érzés,az adott pillanatban jó érzés,hogy látom,de aztán szomorú leszek. Elfelejteni biztosan el tudtam már,mert nem jut eszembe egyáltalán,csak ha találkozunk ez van. Mi lehet ennek az oka?
2012. aug. 20. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azóta sem volt beteljesült szerelmed?
2012. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most is találkoztatok? O_o
2012. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
volt azóta barátom,bár nem éreztem olyan szerelmet iránta,mint az első szerelmem iránt, így szakítottam vele inkább.. és igen,most is találkoztunk,és megint elfogott ez a rossz érzés.. :(
2012. aug. 20. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szerelmes akarsz lenni úgy rendesen? :)Ő meg arra emlékeztet, hogy ez hiányzik az életedből.
2012. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Azért van ez, mert nagyon ritkán látom. Amikor találkozunk nagyon örülök, csak aztán eszembe jut, hogy ilyen nem mostanában történik újra, pedig nagyon szeretném. Talán ez lehet a rossz érzés oka.
2012. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!