Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, van stílusom, jó humorom van, szeretek bulizni, társasági ember vagyok..nem vagyok rámenős, kezdeményező alkat, viszont visszahúzódó-kimondottan félénk sem.


Egyedüli probléma talán az, hogy azokkal a csajokkal kapcsolatban viszont, akik tetszenek- igazán jól néznek ki, úgy vélekedek hogy úgysem kellek nekik, úgysem tudom befűzni őket. Pedig agyban tudom hogy nincs velem semmi gond, ösztönösen mégis alacsonyabbrendűnek érzem magam a tapasztalatlanságom és amiatt - gondolom - hogy még szűz vagyok, és még nem volt kapcsolatom.

Ez a kettősség nagyon fura. Nagyjábol meg vagyok magammal elégedve, úgy gondolom jól nézek ki stb..mégsincs önbizalmam..ilyen létezik?

Előre is köszönöm a választ!


2012. aug. 20. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amit írsz.

Ez mindenkivel így van ... a lányokkal is :)

2012. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát igen..tényleg így van:D semmi gáz veled, csak későn érő típus vagy? szerintem. egyáltalán nem kell elsietni a dolgokat:))
2012. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is írhattam volna...csak én lány vagyok:D

Én sem találom rá a valászt,hogy miért alakult ez így és lehet velem van baj,vagyis biztos mivel körülöttem szinte mindenki kapcsolatban van vagy volt már tapasztalata,tehát csak arra tudok gondolni,hogy velem van valami bibi....talán az önbizalomhiány,lehet nagyon meglátsik rajtam vagy nem tudom:/ pedig jó lenne ha rájönnék miben kéne vagy min kéne változtatnom.

2012. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lene későnérő?! Nem biztos az.

Én 18vagyok, és a tőlem leglaább 2-3évvel idősebbekkel jövök ki jól, mert a velem egyidősek zömét éretlennek tartom. Szűz vagyok, mert nem volt, az utóbbi 3-4évben időm komoly kapcsoaltra, azelőtt, meg fiatalnak találtam magamat, és a bnőmet a szeretkezéshez. A rövidtávú és futó kalandokban nem vagoyk benne: erkölcstelennek tartom ezeket: undorodom az ilyen lányoktól is:S


Mi hasonlitunk, attól eltekintve, hogy nekem nem az önbizalommal van gondom, hanem az idővel.


f18

2012. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül..Majd megoldódik, csak azt hittem én vagyok csak ilyen fura:D Én tudom hogy első kapcsolatomnál vagy ilyesmi megtörik a jég és minden megváltozik..eddig én nem is siettettem semmit, elvoltam én így..néha 1-2 smár bulikban stb..komolyabb dolgokkal meg ugy voltam hogy majd jön ha eljön az ideje..csak pár napja volt a 18. születésnapom, és megváltozott minden...ilyen kétségbeesett érzésem van..pedig valószínű nem kellene:)
2012. aug. 21. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél annak, hog különbebb vagy a korosztályod 95%ánál...


előző f18

2012. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!