Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páran elöl vannak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páran elöl vannak nekem facebook chaten, de én nem szoktam nézegetni őket és beszélni se szoktam velük, ez azt jelenti, hogy ők gyakran nézik az adatlapom?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit hülye kérdés...De mégis miért vannak ott, ha én nem tartok velük kapcsolatot?
2012. aug. 21. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerelmes beléd.
2012. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem :)
2012. aug. 21. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták,hogy igen,azok vannak elől.

De nem tudom,mennyire igaz ez..

2012. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem azok vannak elöl, akikkel sokat beszélek.
2012. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azok vannak, de néha olyanok is, akikkel soha.
2012. aug. 21. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem meg össze vissza van, aki fent van cseten azok is össze vissza vannak nincs sorrendben h a ződek lennének elől,
2012. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem chaten hanem a timeline ismerősök fülön, a kis profilképek, asszem 6 van rajta
2012. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Chaten nekem is azok vannak elől, akikkel leggyakrabban beszélek, viszont azt a 6-os "dobozt" a timeline-on én is érdekesnek tartom. Mármint, hogy ott mi alapján jelennek meg az ismerősök.
2012. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!