Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon-nagyon tetszett/ik , talán még szerelmes is vagyok. A egyik legjobb barátom akivel tényleg nagyon spanba voltam rámozdult meg dugta mint egy ribancot és ott hagyta.. A csaj még mindig nagyon tetszik.. Nagyon kicsi kellet hogy ne verekedjek össze a "JÓhaverommal"

küzdjek még a csajért szerintetek? a "JÓhaveromat" látni se birom többet.. hányingerem van tőle



2012. aug. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
miért ne "küzdhetnél" tovább a csajért! ne érdekeljen a csaj múltja, nem voltatok együtt amikor ez a baleset történt. a haverodat meg kerüld, ha ez a tény zavar téged. abban meg legyél biztos, h a csaj nem szeretett-e bele a haverodba.
2012. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Kazahkoknál nincs apelláta nincs ellenvetés, ha nem akarja tedd bele egy zsákba és vidd haza!
2012. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kerülném én azt a F.SZ fejt csak épp osztálytársam :) :DD
2012. aug. 21. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
hát akkor ez van, ezt le kell nyelned, nem rugózhatsz rajta örökké! egyébként a csajt el tudnád fogadni barátnődnek azzal a tudattal, h a haveroddal is lefeküdt? mert ha nem, akkor bele se kezdj!
2012. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!