Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha 13 évesen már járni szeretnék valakivel?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem túl korai?Néha úgy érzem, hogy nagyon jól esne, ha lenne mellettem valmilyen fiú, aki szeret, és átölel.Van egy nővérem, akinek van egy barátja, akit nagyon szeret.Ez is közrejátszhat?

13L



2012. aug. 22. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétlenül. Egyszerűen a hormonok. Gondolom nagylány vagy/leszel és ez az oka. Nem gond az, 13 évesen is lehetsz szerelmes, de ne fűzz túl nagy reményeket hozzá.
2012. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, hogy legyen egy fiú, aki nagyon tetszene, és nem csak egy pár hónapig.Eddig még nem nem tapasztaltam ilyet.
2012. aug. 22. 13:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj. Igazából semmi nem BAJ, ami jól esik, csak magadat vedd mindig elég komolyan, és próbáld végiggondolni, hogy tudsz majd visszaemlékezni a mostani önmagadra évek múlva. (Ez a magadat elég komolyan vevés nem azt jelenti, hogy "felnőtt módra" mísznek és begyöpösödöttnek kell lenned. Azt jelenti, hogy próbáld átgondolni, hogy a te értékrendedbe mi mennyire fér bele, és minek mik lehetnek a következményei. És érezd jól magad!)
2012. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, én nem szeretném elsietni a dolgot.Szeretném, ha emlékezetes lenne az "első csók" meg a többi dolog.Nem szeretném, hogy megbánjak vlmit, amibe belekezdtem.
2012. aug. 22. 13:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Tetszik a gondolkodásod.


Nem akarok olyan hülyeségeket tanácsolni, hogy legyél türelmes, meg majd alakul úgyis, mert én majd' 40 évesen sem tudok várni ilyesmire. (13 évesen pedig minden másodperc kín.) Szóval megértem, amit érzel, nagyon is. Okosat viszont sajnos nem tudok mondani...

2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Barbie-t és Ken-t megkérdezted már, hogy mit szólnak a dologhoz?
2012. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. aug. 22. 13:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Én is így vagyok, bár én igazából csak barátokra vágyom XD És arra, hogy a legjobb barátom fiú legyen, akivel hasonlítunk....

...meg néha kicsit megölelgetjük egymást...

... aztán a 20 szülinapomon eljegyez XD


Na de na. Miért ne lenne normális?

Mellesleg, az, hogy a nővérednek van valakije, játszhat szerepet...



13/L

2012. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mert a barátaim például még nem törődnek ezzel a témával
2012. aug. 23. 12:55
 10/16 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet :D...közrejátszhat,de ez normális dolog.:) a elem egyidősek közt(akiket ismerek is kb.500)már jártak...én még például nem de én is szeretnék :) 13/L
2012. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!